Виробник програми для каналу Ахметова зніме для «UA:Перший» соціальне токшоу за 35 мільйонів
10.08.2021   //  

АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» 3 серпня уклало угоду з ТОВ «РРП Груп» про зйомку токшоу 34,94 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч компанія «РРП Груп» повинна зняти телевізійне соціальне токшоу під робочою назвою «Про головне» для цілей творчо-виробничого об’єднання UA:Перший. Мова про 85 випусків довжиною 48-50 хвилин української мовою, котрі виходитимуть у робочі дні тижня із 6 вересня. Отже, створення одного випуску коштуватиме 411 тис грн. При цьому вартість виробництва включає не лише студійні зйомки, а й відрядження і реконструкції.

За концепцією, токшоу повинно стати майданчиком для обговорення найактуальніших для суспільства соціальних проблем, резонансних та безпрецедентних подій. Це може бути сімейна мелодрама, кримінальне розслідування, домашнє насильство, психологічна чи медична драма, історія подолання, боротьби проти системи, за права та справедливість тощо. В основі лежатиме реальна історія. Учасниками будуть ведучий, герої та експерти, а результатом обговорення – вирішення проблеми, алгоритм, запропонований глядачеві.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо мистецький конкурс на виробництво цього токшоу виграла саме столична «РРП Груп» («Ivory Films») Олега Рогожі. Компанія виробляє токшоу «Говорить Україна», ведучим якого є Олексій Суханов, для телеканалу «Україна» Ріната Ахметова. Донедавна співзасновниками компанії також були Ілларіон Павлюк і Володимир Рибась, а колись єдиним власником був Костянтин Базаров. Усього з 2019 року вона отримала державних підрядів на 41,05 млн грн., з яких цей – найбільший.