Щоб підібрати незалежних членів наглядової ради «АМПУ», рекрутери впали вдвічі
10.08.2021   //   1 Переглядів

ДП «Адміністрація морських портів України» («АМПУ») 27 липня за результатами тендеру замовило ТОВ «Уорд Хауел Україна» підбір персоналу за 548 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 30 листопада 2021 року компанія знайде і підбере претендентів на посади вищого менеджменту, а саме двох незалежних членів наглядової ради «АМПУ». Вона повинна сформувати список із шістьох-десятьох потенційних кандидатів на оголошені вакансії.

Очікувана вартість закупівлі складала 1,24 млн грн. На торги прийшло шість фірм. За підсумками активних торгів вони запропонували від третини до двох разів нижчі ціни: згадана «Уорд Хауел Україна» – 548 тис грн., ТОВ «Телент Едвайзорс» – 549 тис грн., ТОВ «Бойден Україна» – 550 тис грн., ТОВ «Екзекьютів Серч Юкрейн» – 589 тис грн., ТОВ «ХГР Україна» – 825 тис грн., ТОВ «Ворлд Екзекьютів Партнерз» – 893 тис грн.

Переможцем стала «Уорд Хауел Україна», чия ціна вдвічі нижча від очікуваної суми.

Система автоматично позначила ціну від «Уорд Хауел Україна» як аномально низьку.

Фірма заявила, що останнім часом шукала кандидатів на посади незалежних директорів приватних і державних компаній України. Вона сформувала широку базу з релевантних кандидатів, що допоможе оптимізувати певні етапи проекту надання послуг. Крім того, переможець стверджував, що його фахівці вважають своєю місією допомагати реформі корпоративного управління, тому, мовляв, фінансова компенсація для них не ключова.

Крім того, пише фірма, кандидати на посаду незалежного директора більш мотивовані, аніж на посади виконавчих директорів, оскільки їхня робота не передбачає повного переходу з однієї компанії до іншої, в тому числі переїзду до Україну із-за кордону.

Також фірма зауважила, що пошуки незалежних членів наглядової ради для найбільших українських державних компаній є пріоритетними для багатьох рекрутингових компаній.

Київською «Уорд Хауел Україна» володіє і керує Ігор Кабузенко, який у 2019-2020 роках був членом Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Він заснував ТОВ «Уорд Хауел Інтернешнл – Україна» і ТОВ «ІН Дайнемікс» сам та ТОВ ВКФ «Ант» із Дмитром Бірюковим. Переможець є частиною міжнародної компанії «Ward Howell International».

Усього з 2016 року фірма натендерила 24,87 млн грн. У червні ПрАТ «НЕК «Укренерго» замовило їй пошук і підбір чотирьох незалежних членів наглядової ради за 300 тис грн. Це дешевше від пошуку і підбору двох незалежних членів наглядової ради «АМПУ». Однак тоді фірма розповідала, що послуги здешевив відмінений тендер іншого замовника, для якого вона встигла ідентифікувати нових кандидатів та актуалізувати старі контакти.

Нині «АМПУ» очолює Олександр Голодницький, ексдиректор філії «Дельта-Лоцман».