Шахту ліквідують за 134 мільйони червоноградці, які крутились навколо «Львіввугілля»
19.07.2021   //   129 Переглядів

ДП «Об’єднана компанія «Укрвуглереструктуризація» Міненерго 2 липня за результатами тендеру замовило ПП «Будпромзахід» ліквідацію шахти ДП «Торецьквугілля» за 134,40 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року фізично ліквідують шахту «Північна» в селищі міського типу Північне біля Торецька Донецької області. Ще виконають заходи із забезпечення охорони довкілля: рекультивацію відвалів №1-3, відвалу «Хребтового» і відвалу шахти «Східна», озеленення відвалів, основного проммайданчика та майданчика ремонтно-будівельного управління.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найбільша сума в 12,58 млн грн. припадає на щебінь із природного каменю для будівельних робіт М200-М300 70-120 мм по 486 грн./куб. м. На свіжих тендерах щебінь такої великої фракції знайти не вдалось.

Суглинки на 10,27 млн грн. коштують 335 грн./куб. м, але їхні характеристики невідомі.

У Києві можна знайти суглинок у продажу в 4-5 разів дешевше – по 6085 грн./куб. м.

Вартість договору на 3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 138,25 млн грн.

ПП «Строй-Арсенал» пропонувало на 4% нижчу ціну, але його відхилили через недоліки в кошторисах. Фірма поскаржилась в АМКУ. Адмінколегія наказала скасувати рішення про відхилення через неправильну підставу, проте погодилась, що пропозиція не відповідала вимогам тендеру. Під час повторної оцінки замовник знову відхилив «Строй-Арсенал».

Після обрання переможцем «Будпромзаходу» ДАСУ почала моніторинг тендеру на підставі автоматичного індикатора ризиків «Перевищення строку розгляду тендерної пропозиції, яку за результатами оцінки визначено найбільш економічно вигідною».

Також дорожчими конкурентами були ТОВ «Будмонтажсервіс I» і КолП «Донтехно».

«Будпромзахід» створений в 2019 році в Червонограді Львівської області. Зараз фірмою володіє та керує Ярослав Бербека, а раніше володів та керував Володимир Лотоцький.

Бербека керує ТОВ «Енергомехпром» Наталі Пантелеєвої та Ігоря Бриля, яке має один з «Будпромзаходом» номер телефону +380963773770. Раніше його використовувало ще й ТОВ «Корпорація Енерго Тандем», яке поставляло обладнання на ДП «Львіввугілля».

Раніше «Будпромзахід» мав спільний номер телефону +380677227225 із ПП «ІВК-Постач» Бриля, яке колись фігурувало в кримінальній справі проти «Львіввугілля». Як вважали тоді аудитори, «Львіввугілля» продавало «ІВК-Постач» вугілля за заниженими цінами.

Лотоцький володів ТОВ «Енерго-Вік», яке теж було постачальником «Львіввугілля».

Переможець орендує техніку в маріупольського ТОВ «НВП «Донбудсервіс», яке належить Михайлу Чижику та Сергію Богоутдінову, зареєстрованим в окупованому Донецьку.

Усього «Будпромзахід» натендерив виключно у нинішнього замовника 284,40 млн грн.