Шахтарі замовили електрику в Ахметова із знижкою 22%
19.07.2021   //   122 Переглядів

12 липня ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» підписало договір з ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» на поставку електроенергії на суму 109,85 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Знижка склала 22% від очікуваної вартості закупівлі. На аукціоні компанія зустрілась із столичним ТОВ «Енерго Партнерс», бенефіціаром котрого є житомирянин Володимир Круковський.

Ціна складає 2,19 грн./кВт*год. В цю ціну включені фіксовані тарифи оператора системи передачі та оператора системи розподілу ДТЕК – ПрАТ «ДТЕК ПЕМ Енерговугілля». До кінця року компанія планово має поставити 50 000 000 кВт*год електроенергії по 50% передоплаті планового споживання, а 50% оплатити вже за фактично спожиту електроенергію.

У договорі не вказані класи напруги споживачів електричної енергії. За адресами точок комерційного обліку знаходяться і шахти, і адміністративні будівлі. У 2019 році на всі ті ж об’єкти шахтоуправління замовляло електроенергію 2 класу напруги. Тариф на розподіл для другого класу напруги «ДТЕК ПЕМ Енерговугілля» – 0,29 грн./кВт*год, тобто ціна на електроенергію без врахування тарифу на розподіл складає 1,90 грн./кВт*год.

Така ціна є на 10 копійок вищою за ціну ПАТ «Сумихімпром», яке замовило електроенергію на липень по 1,80 грн./кВт*год у ТОВ «Хім-Трейд», кінцевим бенефіціаром якого є Дмитро Фірташ.

В той же час ціна «Донецькі енергетичні послуги» є на 6 копійок нижчою за розцінки ДП «Добропіллявугілля-видобуток», яке у червні замовило електричну енергію по 1,96 грн./кВт*год.

Засновником ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» є голландська компанія Д. Солюшнс, кінцевим бенефіціаром якої є Рінат Ахметов.