Укравтодор має відмінити тендер на 4,3 млрд за результатом моніторингу ДАСУ по заяві «Ліги антитрасту»
12.07.2021   //   305 Переглядів

За заявою «Ліга антитрасту» ДАСУ провела моніторинг закупівлі Вінницької Служби автодоріг поточного середнього ремонту дороги Р-08 очікуваною вартістю 4,3 млрд. грн. (37 млн грн за один кілометр).

ДАСУ виявила, що Вінницька САД визнала переможцем компанію, пропозиція якої не відповідала вимогам самої САД. Тому аудитори зобов’язали укравтодорівців усунути виявлені порушення. За наслідком цього замовник має відмінити процедуру та розірвати вже укладений договір.

ДАСУ встановила, що пропозиція переможця торгів ТОВ «СП «Автострада» не відповідала кваліфікаційним критеріям та вимогам тендерної документації:

  • товариство вказало, що роботу інженера з відділу якості виконуватиме працівник з досвідом роботи не менше 1 року, хоча замовник вимагав загальний стаж роботи у дорожньому господарстві не менше 2-х років;
  • товариство надало договір права користування автомобілем самоскидом, строк дії якого менший за строк договору про закупівлю;
  • у тендерній пропозиції відсутні усі додатки до договору, наданого на підтвердження наявності досвіду виконання аналогічних договорів;
  • банківська гарантія товариства не відповідала вимогам замовника.

Також ДАСУ встановила, що зміст та умови укладеного з «СП «Автострада» договору відрізняються від проекту, наданого в складі тендерної пропозиції.

Враховуючи, що крім «Автостради» на торгах залишається виключно один допущений замовником до аукціону учасник – «Ростдорстрой», закупівля має бути відмінена замовником.