Канал «Дом» замовив комедійний серіал за сценарієм актора «Дизель шоу» за 18 мільйонів
08.07.2021   //  

Дмитро Танкович

ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» Мінреінтеграції 6 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Маестро Медіа Продакшн» про виробництво комедійного серіалу за 18,25 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч компанія повинна зняти художній серіал «Фима» довжиною 20 серій по 25-28 хвилин. Це мають бути короткі комедійні скетчі російською мовою. Серіал призначений для показу на російськомовному державному телеканалі «Дом», який запущено на базі телеканалу іномовлення «UATV» для окупованих Росією Криму і частини Донбасу.

Режисером є Кирило Бін, який грав у комедійному серіалі «Коли ми вдома». Авторами сценарію є актор «Дизель шоу» Дмитро Танкович, Олексій Поляков, Дмитро Контелев, а також креативний продюсер кіно-серіального напрямку «Нового каналу» Віталій Е.

Договір передбачає, що всі майнові авторські права на серіал передадуть замовнику.

Вартість договору на 8% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 19,80 млн грн.

Фірма «Маестро Медіа Продакшн» була створена в грудні 2019 року в Кременчуку на Полтавщині. Засновниками є директор Павло Поздняков та Наталя Позднякова з Києва. За даними системи «YouControl», до 2019 року Поздняков разом із Михайлом Гайдаєм володів київським ТОВ «Гольфстрім Продакшн», яке зараз належить лише Гайдаю.

Дві фірми не допустили до аукціону.

ТОВ «Ваверка Продакшн», директором якого є той же Дмитро Танкович, не подало документи про (не)залучення співвиконавця в обсязі більше 20% ціни, працівників та обладнання і матеріально-технічну базу. Нагадаємо, у грудні 2020 року нинішній замовник уклав з «Ваверка Продакшн» як із переможцем мистецького конкурсу угоду про адаптацію проекту сценарію «Фимы» за 1,00 млн грн.

ТОВ «Амфільм» не подало лист-згоду із проектом договору. Ще замовника не влаштував електронний підпис, який фірма наклала на свою пропозицію. Він, мовляв, не був таким, під час перевірки якого на сайті https://czo.gov.ua/verify відображаються саме прізвище та ініціали підписанта пропозиції (власника ключа). Замість них там вказана сама фірма.

Єдиним допущеним конкурентом було київське ТОВ «Торговий дім «Латтерія» Юрія Деркача (не плутати з російським актором дубляжу), зареєстрованого в окупованому Єнакієвому. Воно запропонувало на 10% нижчу ціну, проте не завантажило документи про відсутність підстав для відхилення за ст. 17 у строк, тож замовник його відхилив.