Попри знесену АМКУ «заточку» ОДА провела нового фаворита до перемоги на ремонті дороги за 51 мільйон
07.07.2021   //   104 Переглядів

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА має намір укласти угоду з ТОВ «ПБС» на капітальний ремонт дороги Забране-Візня (колишній Малинський район) за 51 млн грн.

Про це написала Наталія Іжицька для «Житомир.Інфо».

За даними «Прозорро», до листопада 2022 року заплановано капітально відремонтувати шість кілометрів дороги Забране-Візня в напрямку Буків на ділянці км 0+500 – км 6+500.

Закупівлю було оголошено в кінці квітня, а вже 11 травня ПП «Автомагістраль» подало скаргу до АМКУ про дискримінаційний характер тендерної документації. Зокрема, на думку фірми, дискримінаційним по відношенню до них як потенційного учасника є те, що «аналогічним договором буде вважатись договір укладений протягом останніх двох років». А також вимога про відгук попереднього замовника, який повинен бути виданий «не раніше дати оголошення закупівлі» та повинен бути адресований саме до Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації.

24 травня АМКУ прийняв рішення зобов’язати Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА внести зміни до тендерної документації.

Але через чотири дні – 28 травня, «Автомагістраль» подало до АМКУ нову скаргу. На думку фірми, замовник додав нових необґрунтованих та дискримінаційних вимог.  Зокрема, «Автомагістраль» поскаржилась на те, що Департамент тепер вимагає від учасника закупівлі референс-лист із зазначенням не менше трьох реалізованих проектів. А сам референс-лист повинен містити інформацію про дату виконання робіт, назву замовника, юридичну адресу замовника, короткий опис виконаних робіт, адресу виконання робіт, ПІБ, контакти та офіційну електронну адресу представника замовника. По кожному зазначеному у референс-листі проєкті учасник надає підтверджуючі документи, а саме листи рекомендаційного характеру з переліком виконаних робіт із зазначенням інформації про якість і своєчасність виконаних робіт. Також замовник залишає за собою право перевірити автентичність будь-якого рекомендаційного листа або інформації в референс-листі, що надає учасник, шляхом направлення запиту українською мовою на e-mail представника замовника, який вказаний у референс-листі та/або на e-mail учасника.

У коментарі «Нашим Грошам» засновниця «Ліги антитрасту» Агія Загребельська зазначила, що такі вимоги до тендерної пропозиції, з одного боку – це «творчість» людини, яка нічого не тямить в тендерах, з іншого – зручна «корупційна заточка». Адже замовниками за аналогічними договорами здебільшого є державні установи, в яких за три дні електронний лист навіть з канцелярії не доходить до виконавця, не кажучи про відповідь».

10 червня АМКУ задовольнив скаргу «Автомагістраль» та зобов’язав усунути порушення замовника закупівлі, після чого Департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА були внесені зміни до тендерної документації.

Конкурентами «ПБС» на торгах виступили Виробничо-комерційна фірма «Урарту» та ПП «Автомагістраль» з пропозиціями,  дешевшими на 14% та 12% від переможця. Але вони були відхилені. Пропозицію «Урарту» – через врахування обсягів робіт, непередбачених технічним завданням. А пропозицію «Автомагістралі» відхилили зокрема через те, що при розрахунку договірної ціни влаштування верхнього шару покриття товщиною 5 см із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші асфальтоукладачем, учасником не застосовано коефіцієнт 2 зміни товщини до витрат усіх ресурсів.

ТОВ «ПБС» засноване в 2004 році в Івано-Франківську. В 2015 році свою причетність до фірми підтвердив тоді нардеп Олександр Шевченко – екс-директор курорту «Буковель» Ігоря Коломойського та діючий депутат Івано-Франківської облради від партії «За майбутнє». З травня 2021 року це вже третій виграш тендеру «ПБС» на ремонт доріг в Житомирській області. І всі від Департаменту регіонального розвитку. До цього фірма небрала участі в закупівлях в цьому регіоні.

Засновником і директором «Автомагістралі» є Микола Скоростецький, який у 2005-2007 роках очолював Службу автомобільних доріг у Київській області. Власником ВКФ «Урарту» вказаний Армен Сароян, директором є Роман Крисюк –  колишній начальник управління дорожнього будівництва Житомирської ОДА.

Від «Наших грошей»

Протягом 2020-першої половини 2021 року ПП «Автомагістраль» отримало 51% підрядів Служби автомобільних доріг і Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА на поточний середній ремонт, капітальний ремонт та реконструкцію доріг області (5,64 млрд гривень з 11 млрд сукупно).