Дилери Skoda розіграли 1,6 мільйона на автівку Skoda Superb для судових експертів
06.07.2021   //   68 Переглядів

Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України (Харків) 29 червня за результатами тендеру замовив ТОВ «Автомобільний дом «Соллі-плюс» спеціалізований легковий автомобіль за 1,63 млн. грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить повнопривідний автомобіль Skoda Superb. Автомобіль матиме автоматичну 7-ступінчату коробку передач, передні та бокові подушки безпеки, подушки безпеки захисту голови, трьохзонну систему кондиціювання, підігрів сидінь, мультимедійну систему з навігацією з голосовим керуванням, оббивку сидінь Alcantara/шкіра, а також додаткове обладнання: стаціонарно закріплений сейф розміром 630х400х300 мм, шумоізоляція, антикорозійна обробка днища, захист двигуна, бризковики, гумові килимки для салону.

У автосалонах Skoda Superb у найдорожчій комплектації без додаткового обладнання можна придбати за 1,38 млн грн., у базовій за 945 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом ТОВ «Автомобільний дом «Соллі-плюс» був дилер автомобілів Skoda ПП «Талисман» (Краматорськ Донецької області) Віталія Гордієнка, чия пропозиція була вищою на 14 тис грн. і склала 1,644 млн грн. Фірми не торгувалися під час аукціону.

ТОВ «Автомобільний дом «Соллі-плюс», який теж є дилером автомобілів Skoda, належить Костянтину Токарєву, Олегу Пучкову та Інні Пасічник, керівник Ярослав Горячий.