Держслужба спецзв’язку купила у екс-нардепа від «БПП» пікапів на 10 мільйонів
30.06.2021   //   125 Переглядів

Адміністрація державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 18 червня замовила ТОВ «Мегакарс» легкових автомобілів підвищеної прохідності (4х4) спеціального призначення (дооснащені) на 9,89 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить дев’ять повнопривідних пікапів Mitsubishi L200 по 1,10 млн грн. Кожен автомобіль матиме дизельний двигун, кондиціонер (клімат-контроль), підігрів сидінь, дві фронтальні подушки безпеки, а також додаткове обладнання: бортовий інструмент і домкрат, вогнегасник, аптечка, зимові шини на сталевих дисках, захисний піддон, металевий захист двигуна, тент багажного відсіку, фаркоп та радіостанцію типу Motorola DM4600E.

У автосалонах ціни на Mitsubishi L200 без додаткового обладнання стартують від 978 тис грн. (спеціальна ціна 939 тис грн.).

ТОВ «Мегакарс» отримала замовлення без конкуренції, по новій процедурі для оборонних закупівель – «Спрощені торги із застосуванням електронної системи закупівель».  Вона почала діяти цього року з набранням чинності закону «Про оборонні закупівлі».

Директором ТОВ «Мегакарс» є Леонід Харун, засновник – екс-нардеп від «БПП», екс-керівник ДП «Антонов» Михайло Гвоздьов.