Чому держава програє від великих інфраструктурних проектів без ProZorro: в усьому винна «система»
19.06.2021   //   111 Переглядів

Володимир Даценко, експерт «Ліги антитрасту»

Коли Олександру Македонському пообіцяли ключі від Азії, якщо він розв’яже гордіїв вузол, то молодий і нетерплячий полководець не знайшов кращого виходу, ніж просто розрубати його.

В певний момент Офіс президента України стикнувся з проблемою, яку сам же і створив: так як влада тривалий час робила ставку на людей, яким «можна довіряти», а не професіоналів з власною точкою зору, з’явилася проблема виконавчої дисципліни. Коли маса ідей і задумів починають буксувати на рівні виконавців і часто не можуть зрушити з місця.

Так як досвід і знання часто не дозволяють розібратися в причинах цих проблем, влада починає шукати «прості пояснення». Виконавці запевняють, що в усьому винна «система» (звісно ж не вони самі). І тут не важливо про яку саме «систему» йдеться.

Отримавши «прості пояснення» влада починає шукати «прості рішення»: «якщо в усьому винна система, то давайте її обійдемо». Цей шлях найпростіший і найзрозуміліший, але хибний.

У випадку Македонського, розрубуючи гордіїв вузол, він нічим не ризикував. Рубаючи ж вузли економічних проблем, можна не лише знайти «просте рішення», але й «наламати дров».

Конфлікти з кадрами починають вирішувати «з плеча», змінюючи за день керівництво найбільших державних компаній. Бо система відбору і оцінки менеджерів топ-компаній «складна» і «недосконала». Треба робити виключення.

Якщо великі інфраструктурні проекти не можуть провести через торги бо виконавці намагаються гальмувати ці процеси, то проблема в ProZorro. Бо система «складна» і «недосконала». Треба робити виключення.

Таким чином влада намагається швидко вирішити локальну проблему тут і зараз, а створює системну проблему всюди і на довго.

Метод виключень призводить до непередбачуваності, а гроші найбільше не люблять непередбачуваність. Будь-яка зрозуміла стабільність не лякає західних інвесторів і кредиторів. А от непередбачуваність, призводить до того, що будь який потенціал вмирає.

ProZorro залишається, мабуть, найбільшою реформою в економічній сфері країни за останні 5 років. Мільярди гривень, які раніше розігрували на торгах в кабінетах замовників, вивели в публічний простір з усіма документами і живими доказами злочину.

Кожен крок і кожен документ неможливо стерти або заховати. І це одна з найпрозоріших систем проведення торгів в світі. Але це лише майданчик проведення торгів.

І він забезпечує проведення будь-якої закупівлі, яку ми здатні сформулювати в тендерних вимогах. І забезпечує це на стільки якісно і чесно, на скільки якісно і чесно ми формулюємо умови тендеру.

За цим мала би наглядати армія контролюючих і правохоронних органів з судовою системою, які на ці цілі «проїдають» мільярди гривень з бюджету щороку. Але крайньою вирішили зробити «систему».

 

Володимир Даценко, вперше опубліковано у «Бізнес. Цензорі»