Член виконкому Харкова сховав ціни будівництва житла в Краматорську за 184 мільйони
15.06.2021   //   304 Переглядів

Департамент капітального будівництва Донецької ОДА 1 і 9 червня за результатами тендерів уклав дві угоди із ПрАТ «Трест Житлобуд-1» про будівництво житла в Краматорську за 184,02 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року компанія повинна буде виконати першу і третю черги будівництва багатоквартирного житлового будинку на перехресті вулиці Дружби та вулиці Марії Приймаченко. Крім того, влаштують мережі, освітлення, трансформаторну підстанцію, блочно-модульну котельню, проїзди та дороги, благоустроять і озеленять територію.

Підсумкові відомості ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Сума угод всього на 0,2% нижча від очікуваної вартості закупівель у 184,39 млн грн.

Єдиним конкурентом було харківське ТДВ «Житлобуд-2», причому ніхто не знижував ціну на аукціонах. Кінцевим бенефіціаром суперника вказаний Дмитро Кроленко – син покійного ексчлена виконкому Харківської міськради Юрія Кроленка. Також у складі співзасновників є колишній ексдепутат Харківської міськради Олександр Конюхов.

Харківський «Трест Житлобуд-1» належить Олександру Харченку, колишньому депутату Харківської облради від Партії регіонів, а нині – члену виконкому Харківської міськради.

Усього з 2008 року переможець отримав державних підрядів на суму 4,24 млрд грн.