КМДА видала вихідні дані на забудову ділянки поблизу Дарницької площі, де місцеві жителі облаштували автостоянку
11.06.2021   //   1 Переглядів

Департамент містобудування та архітектури КМДА 4 червня видала фізичній особі містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими комерційними приміщеннями на вул. Павла Усенка, 3а. Про це свідчать дані Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Гранично допустима висотність будинку становитиме 36 м (вище 8 поверхів). Остаточну висоту буде визначено проектною документацією.

У МУО зазначено, що забудовник повинен забезпечити збереження умов експлуатації суміжної забудови, в т. ч. інсоляції та освітленості сусідніх житлових будинків.

Будівництво заплановане на ділянці площею 0,22 га, яка перебуває у приватній власності. За даними Держземкадастру, з 2019 року власником ділянки є Дмитро Решотько. Він є власником ТОВ «Медичний центр «Консиліум Медікал».

Ця ділянка вибула з комунальної власності на підставі рішення Київради 2003 року, яким було затверджено перелік ділянок, призначених для продажу на аукціонах під забудову. Тоді її купив «Київміськбуд».

Відповідно до чинного Генплану м. Києва, вказані 0,22 га є територією житлової середньо- та малоповерхової забудови.

На сьогодні на цій ділянці розташовується автостоянка і дитячий майданчик.

У 2009 році «Київміськбуд» скаржився на неможливість розпочати забудову через розміщення парковки на ділянці. У свою чергу місцеві мешканці зверталися до Київради з проханням скасувати результати аукціону по продажу ділянки.