«Укрпошта» хоче збудувати сортувальні комплекси у Львові за $52 млн та Франківську за $13 млн
09.06.2021   //   248 Переглядів

АТ «Укрпошта» 2 червня оголосила чотири тендери стосовно двох нових сортувальних комплексів у Львові та Івано-Франківську. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Державна компанія хоче замовити будівництво двох складських комплексів: HUB_Lviv у Львові очікуваною вартістю $52,00 млн та Depot_Ivano-Frankivsk в Івано-Франківську очікуваною вартістю $13,00 млн. Вони включатимуть складську будівлю із вбудованим адміністративним блоком, три контрольно-пропускні пункти, автотранспортний цех, стоянки та різні майданчики, споруди очищення каналізаційних стоків, протипожежні резервуари з насосною станцією пожежогасіння, заправку, шиномонтаж, портальну автомийку, проїзди тощо. «Укрпошта» розглядає два варіанти – інвестиційний договір і довгострокову оренду з можливістю викупу, тому тендерів по два на кожен комплекс.

На тендерах щодо оренди з можливістю викупу ціна буде складатися з вартості орендної плати та операційних послуг за вісім років, вартості купівлі-продажу нерухомого майна та вартості купівлі-продажу земельної ділянки. Остання повинна бути не більше $4,00 млн.

На тендерах щодо інвестиційного договору ціна означатиме розмір інвестиції інвестора, котрий включатиме вартість купівлі-продажу земельної ділянки не більше $4,00 млн.

Кваліфікаційні критерії на обох тендерах однакові. Учасник повинен підтвердити джерела фінансування будівництва на суму не менше очікуваної вартості. Це може бути документ від банку чи партнерської компанії/фонду про готовність надати позику такого розміру.

Ще вимагається наявність в учасника або пов’язаної з ним спільним контролем юрособи досвіду участі в реалізації та завершення проектів із будівництва промислових об’єктів по у якості Замовника або Генпідрядника (Підрядника). На тендері по Львову мінімальна площа цієї ділянки становить 14 тис кв. м, а на тендері Івано-Франківську – 3 тис кв. м.

Також учасник повинен мати право власності або користування земельною ділянкою чи право оренди на неї за чинним довгостроковим договором. До його спливу має лишатись не менше десяти років, а зобов’язання за ним повинні належно виконуватись. Ділянка має бути в межах населеного пункту або на відстані не більше ніж п’ятнадцять кілометрів від межі населеного пункту. Біля ділянки необхідні під’їзні шляхи із твердим покриттям.

Крім того, не повинно бути ніяких триваючих судових спорів щодо оскарження права оренди чи власності Учасника на ділянку та належного виконання договору оренди.

Тендерне забезпечення по Львову складає 5,00 млн грн., а по Івано-Франківську – 2,00 млн грн. Пропозиції прийматимуть до 27 червня, а дати торгів у системі не визначені.

Нагадаємо, у травні «Укрпошта» оголосила два тендери щодо комплексу HUB_KyivEast на Лівому березі Києва та у Київській області очікуваною вартістю кожен по $50,00 млн.