Державний телеканал «Дом» заплатить 7 мільйонів за програму «Утро дома»
09.06.2021   //  

ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» Мінреінтеграції 17 травня уклало угоду з ТОВ «Продюсерська компанія «Данапріс-Фільм» щодо виробництва ранкової програми «Ранок вдома» на 6,80 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч фірма зніме відеоматеріали для циклу ранкових розважальних програм «Утро дома». Це студійне ігрове шоу, яке містить історичний календар, поради щодо здоров’я, огляди технічних інновацій, кулінарні рецепти, дитячу анімацію, історії зі зйомок фільмів та успіху українців, які живуть у різних країнах тощо. Воно виходить із вересня 2019 року о 6:25 щоденно на російськомовному державному телеканалі «Дом», який запущено на базі телеканалу іномовлення «UATV» для окупованих Росією Криму і частини Донбасу.

Цикл включатиме 85 епізодів по 136 хвилин. Епізод коштуватиме 80 тис грн., а хвилина – 9,80 грн., що дорівнює минулорічним цінам аналогічних послуг від «Данапріс-Фільм».

Закупівлю провели без торгів за переговорною процедурою через відсутність конкуренції з технічних причин. Як і в минулому році, замовник повідомив, що не може сам вчасно виготовити цю програму, оскільки не має передбачених паспортом програми генератора 250/250кВт (500) кВт і мобільних комплексів. Тому він звернувся до трьох учасників ринку. Двоє – ТОВ «З Продакшн» і ТОВ «Маестро Медіа Продакшн» – відповіли йому, що не мають виробничих ресурсів і потужностей та матеріально-технічної бази для зйомок програми. Натомість «ПК «Данапріс-Фільм» мала все необхідне, а також досвід.

Столичною «Данапріс-Фільм» володіють директор Олег Коротенко і Тетяна Козаченко.

Фірма входить у громадську спілку «Київнаучфільм Україна» разом із ТОВ «Піро-Шоу» Олександра Санька, Олександра Вартаняна і Павла Вишневецького та із ТОВ «Ай Ем Сінема» Олександра Березаня, Олександра і Сергія Розвадовських. Сергій Володимирович Розвадовський – директор спілки, продюсер, бізнесмен та екс-депутат Київради. Особа з такими ПІБ є позаштатним помічником нардепа від «Слуги народу» Богдана Яременка.

Коротенко володіє ПП «Кіносервіс «Карточчі-Україна» сам і ТОВ «Сервісна компанія «Данапріс Сінема» із Вадимом Остренським, а також керує ТОВ «Кіносервіс «Карточчі-Україна» того ж Вадима Остренського. Крім того, Коротенко володів нині припиненим ТОВ «Продюсерська компанія «Лот-Фільм» з Тетяною Харченко і Ларісою Халяпіною.

Також Коротенко із низкою юридичних і фізичних осіб володів ТОВ «Вата України» (припиняється), яке продавало вату. Ним керував Микола Безпалько, який значиться кінцевим бенефіціаром ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» разом з Глібом Загорієм.