ВДНГ оголосив тендер на облаштування спортивної зони за 62 мільйони (додано)
05.06.2021   //   626 Переглядів

Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ, Київ) Державного управління справами 2 червня оголосив відкриті торги стосовно облаштування спортивної зони очікуваною вартістю 61,37 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Майбутній переможець до жовтня 2021 року повинен буде реконструювати елементи благоустрою майнового комплексу НК «Експоцентр України» за адресою проспект Академіка Глушкова, 1 для облаштування фізкультурно-спортивних майданчиків.

Зокрема влаштують бігову доріжку, покриття тротуарів, скейт-парк, івент-зону з гумовим покриттям, два корти для вуличного футболу «панна» зі штучною травою, два корти для вуличного футболу «3х3» зі штучною травою та з гумовим покриттям, майданчик для баскетболу з двома кільцями та гумовим покриттям, модульний туалет, інформаційні стенди, водопостачання, водовідведення, лави, урни, велопарковку, озеленення тощо.

Тендерна документація вимагає надати виконаний аналогічний договір на реконструкцію або відновлення елементів благоустрою. Також потрібно мати чистий дохід від реалізації продукції за останній звітний період у розмірі очікуваної вартості закупівлі. Крім того, учасник повинен мати головного інженера, інженера-будівельника та виконавця робіт.

Пропозиції прийматимуть до 18 червня. Аукціон попередньо призначено на 22 червня.

Додано:

Замовник 5 червня відмінив торги через неможливість усунення порушень законодавства: очікувана вартість перевищувала визначену проектно-кошторисною документацією. Нову процедуру оголосили того ж дня із трохи меншою очікуваною вартістю – 59,77 млн грн.

Також 4 червня оголосили ще окремий тендер щодо майданчиків для паркуру, настільного тенісу та воркауту, освітлення, урн, лав та озеленення очікуваною вартістю 35,32 млн грн.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що 28 травня на ВДНГ стартують підготовчі роботи з облаштування урбан-парку. В тому числі бетонного скейт-парку, майданчиків для вуличного футболу, баскетболу, воркауту, паркуру, танців, клаймбінгу (скелелазіння), дитячих урбан-локацій і столів для тенісу.

За даними з відкритих джерел, концепцію спортивного кластеру ВДНГ, частиною якого стане урбан-парк, розробила компанія «Біг Сіті Лаб» («Big City Lab») Максима Яковера.

Із 2017 року «Експоцентр України» очолює Євген Мушкін. Його попередником на цій посаді був Максим Бахматов, за часів якого директором з розвитку був Максим Яковер.