«Безкоштовний» проїзд безкоштовним не буває. Земляки Зеленського все одно за нього заплатять
04.06.2021   //   1 Переглядів

Текст: Євген Дудник, експерт «Ліги антитрасту»

В теорії, чим менше коштів у держави, тим ефективніше їх треба витрачати. Але на практиці відбувається інакше.

Яскравий приклад – впровадження з 1 травня для усіх криворіжців «безкоштовного» проїзду у муніципальному транспорті міста. Як повідомляє сам виконком Криворізької міської ради, рішення прийнято на виконання програми новообраного мера Костянтина Павлова (ОПЗЖ).

І хоча тепер криворіжці не оплачуватимуть вартість проїзду безпосередньо під час поїздки, але заплатити за проїзд їм все таки доведеться.

Так, перевізники (КП «Міський тролейбус» та КП «Швидкісний трамвай») передаватимуть місцевій владі дані щодо фактичної кількості перевезень, отримані за допомогою електронної «Картки криворіжця».

На їх підставі, міська влада компенсуватиме перевізникам витрати за «безоплатний» проїзд, виходячи з тарифу на перевезення одного пасажира. Оплату компенсації здійснюватимуть за рахунок місцевого бюджету, який формується, в тому числі, через місцеві податки та збори.

У 2021 та 2022 роках таке задоволення коштуватиме криворіжцям більше ніж 245 млн грн., які міська рада заклала у бюджет наприкінці минулого року.

Цікаво, що механізм бюджетних компенсацій попередньо був погоджений з Антимонопольним комітетом. Розглянувши звернення Департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради, Комітет встановив, що така компенсація є державною допомогою, допустимою для конкуренції.

На жаль, попри те, що організація органами місцевого самоврядування пасажирських перевезень регулюється низкою законів – «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», та навіть «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», поза увагою залишилось головне: навіщо така державна допомога взагалі потрібна? Чи є це пріоритетною сферою, де є ринкові провали, та де вкрай необхідне державне втручання? Чи стане наслідком такої держдопомоги економічне зростання, покращення якості життя мешканців міста, посилення соціального захисту населення?

Вочевидь, якість рішень залежить не від кількості законів, на підставі яких вони приймаються, а від компетентності, досвіду та здорового глузду управлінців.

 

Євген Дудник, експерт «Ліги антитрасту»