ОДА докинула фірмі нардепа 11 мільйонів на ремонт дороги Баштанка–Березнегувате
03.06.2021   //   123 Переглядів

Управління інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністрації 26 травня повідомило про намір укласти договір з ТОВ «Софія-Граніт» про додаткові роботи на ремонті дороги Баштанка-Березнегувате за 10,60 млн грн.

Про це написав Центр журналістських розслідувань з посиланням на «Про зорро».

Йдеться про капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О150214 Баштанка – Березнегувате км 27+500 – км 36+620, Березнегуватський район, Миколаївська область (додаткові роботи), який фірма повинна виконати до кінці 2021 року.

Видання нагадало, що в минулому році управління інфраструктури Миколаївської ОДА вирішило віддати підряд по ремонту траси Баштанка-Березнегувате за 85 млн грн. фірмі «Софія-Граніт».

В описі нового тендеру вказано, що «виникла потреба у закупівлі додаткових аналогічних робіт, які попередньо були не передбачені проектно-кошторисною документацією, затвердженою наказом Управління інфраструктури ОДА Миколаївської області», та йдеться про такі роботи:

  • виконати збільшення робіт з видалення самосійної порослі, кущів та дерев;
  • виконати роботи з улаштування поперечних дренажів мілкого залягання з одностороннім випуском роботу замість стабілізації земляного полотна при використанні геотекстильного матеріалу;
  • виконати збільшення робіт з влаштування пiдстильних та вирiвнювальних шарiв основи з пiщано-щебеневої суміші 0-40мм (С7) та пiщано-щебеневої суміші 0-70мм (С5).

Єдиним власником ТОВ «Софія-Граніт» є народний депутат України від «Слуги народу» Ігор Негулевський.