Маріупольські трамвайники замовили електрику на третину дешевше, ніж транспортники у Харкові
02.06.2021   //   1 Переглядів

28 травня КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» підписало договір з ТОВ «Прикарпатенерготрейд» на постачання електроенергії суму 21,71 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Замовник провів тендер із застосуванням рамкової угоди: в першому договорі він визначив подальших постачальників – ТОВ «Прикарпатенерготрейд», ТОВ «АС», ТОВ «Укр Газ Ресурс» та ТОВ «Донецькі енергетичні послуги». А після цього провів торги і підписав договір з першою компанією.

Щоб виграти,»Прикарпатенерготрейд» вказав ціну, на 30% нижчу за ту, що вказав у рамковому договорі. В результаті ціна за 1 кВт/год електроенергії впала з 2,63 грн кВт/год до 1,84 кВт/год. В ціну не включений тариф на розподіл електроенергії.

Така ціна є на 36% нижчою від ціни електроенергії 2,86 грн за кВт/год, по якій купує електроенергію харківське КП «Міськелектротранссервіс».

Засновником ТОВ «Прикарпатенерготрейд» є житель Івано-Франківщини Тарас Гнатюк, керівником – Олег Дацко. До 2018 року кінцевими бенефіціарами компанії були Ігор Суркіс та Геннадій Боголюбов, а у 2019 – ним став Гнатюк – колишній директор «Галицький район електричних мереж» – тодішньої філії підконтрольного Суркісам та Медведчуку ПрАТ «Прикарпаттяобленерго».

Кінцевим бенефіцаром ТОВ «АС» є Ігор Станкєєв – син колишньої заступниці директора донецької філії ДК «Газ України» Людмили Станкєєвої.

Створеною в червні 2017 року київською компанією «Укр Газ Ресурс» володіє Андрій Кучков – зять колишнього міністра екології в уряді Азарова та власника відомої газовидобувної групи «Burisma» Миколи Злочевського.

Бенефіціаром ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» є Рінат Ахметов.