Чиновники за півмільйона замовили проект реконструкції стадіону, який замовляли і розробили три роки тому
01.06.2021   //   89 Переглядів

Поліція розслідує привласнення коштів під час коригування проектно-кошторисної документації по реконструкції стадіону імені Ю.П.Скиданова у Слов`янську Донецької області фірмою ТОВ «Рембудпроект 2010», яку замовило управління житлово-комунального господарства Слов`янської міськради за 457 тис грн. Про це йдеться в ухвалі Слов`янського міськрайонного суду від 19 травня.

Управляння ЖКГ без конкуренції за 457 тим грн. замовило «Рембудпроект 2010» коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція стадіону імені Ю.П.Скиданова комунального закладу «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно – спортивний центр», розташованого по вул. Світлодарська,45, м. Слов`янськ, (коригування)» 12 лютого. Чиновники заплатили фірмі кошти.

Водночас, як з’ясували правоохоронці, 25 лютого 2020 р. до процедури закупівель UA-2020-02-14-001121-с по реконструкції стадіону ім. Скиданова посадовці управління ЖКГ прикріпили проектно-кошторисну документацію, яка була розроблена ще у 2018 р. на підставі договору від 16 квітня 2018 року, укладеного між КЗ «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно – спортивний центр» та ТОВ «Управління капітального будівництва Слов`янського району» на 453 тис грн. Ця проектно-кошторисна документація пройшла відповідну експертизу у східній філії держпідприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ».

Тобто, проектно-кошторисна документація по реконструкції стадіону імені Ю.П. Скиданова станом на 30 квітня 2018 р. була в наявності, і є відповідний експертний звіт.

За даними поліції, посадовці управління ЖКГ знали про наявність вже розробленої проектно-кошторисної документації по реконструкції стадіону, оскільки стадіон реконструюють саме на підставі проектна кошторисної документації від 2018 р., яка долучена в електронному вигляді до закупівлі.

Правоохоронці дійшли висновку, що посадові особи управління ЖКГ, зловживаючи службовим становищем, задля одержання неправомірної вигоди для «Рембудпроект 2010», уклали з цією фірмою угоду на виконання коригування проектно-кошторисної документації. Фактично ж коригування проектно-кошторисної документації не здійснюється та використовується проектно-кошторисна документація, розроблена ще у 2018 р.

Суд задовольнив клопотання слідчих про продовження строку досудового розслідування.

Засновником та керівником «Рембудпроект 2010» є Володимир Малюгін.

Управління житлово-комунального господарства Слов`янської міськради очолює Володимир Башкаєв.