Генпрокуратура купила комплекс для пошуку «жучків» і прихованих камер за 2 мільйони
31.05.2021   //   206 Переглядів

Офіс Генерального прокурора 27 травня за результатами тендеру уклав угоду із ТОВ «Діджитал енд аналог сістемс / Digital and analog systems» про закупівлю апаратури спецпризначення на 2,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 30 червня 2021 року мають поставити і налаштувати пошуковий комплекс пристроїв негласного отримання інформації. Гарантійний строк становить рік. Комплекс включає:

  • аналізатор дротових ліній Talan 0 виробництва «Research Electronics International LLC» (США) за 916 тис грн. На сайті продавця він трохи дорожчий – 923 тис грн.
  • локатор нелінійних переходів Orion 4 HX виробництва тієї ж «Research Electronics International LLC» (США) за 598 тис грн. На сайті продавця він коштує 605 тис грн.
  • пошуковий комплекс Delta X 2000/6 Real-Time Advanced виробництва продавця за 478 тис грн. На сайті продавця та в інших продавців він трохи дорожчий – 484 тис грн.
  • ендоскопічну відеокамеру TV-BTech 8803-AL виробництва фірми «TVBTech» (Китай) за 12 тис грн. В інтернет-магазинах такі відеокамери продаються по 1112 тис грн.

Вартість договору на 3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,06 млн грн.

Єдиним конкурентом із такою самою апаратурою було столичне ТОВ «Квірін», засновниками якого є директор Володимир Максимов та Володимир Шибаєв.

Столична фірма «Діджитал енд аналог сістемс / Digital and analog systems» («D.A.S.») належить директору Сергію Тандурі та Юлії Кнурьовій. Фірма заснувала громадську спілку «Комісія з питань науки та інформаційних технологій» із ТОВ «Адамант» Івана та Миколи Пєтухових, яке є інтернет-провайдером, надає послуги дата-центру і так далі.

Від заснування «Прозорро» в 2016 році переможець отримав підрядів на 38,83 млн грн.