Фірма чоловіка начальниці освіти без конкурентів отримала на ремонти шкіл 4 мільйона
19.05.2021   //   109 Переглядів

Районні управління освіти Харківської міськради та заснований нею ліцей протягом березня-квітня уклали з ПП «Конструктив-дизайн» угод щодо проведення ремонтних робіт на 3,7 млн грн.

Про це написав «Харківський антикорупційний центр».

За даними «Прозорро», всі тендери провели за спрощеною процедурою. Конкуренти на торги не приходили. Шість договорів уклали з Управлінням освіти Шевченківського району, два з Управлінням освіти Московського району і ще одна угода була укладена з Харківським ліцеєм № 149.

Всі тендери провели за спрощеною процедурою. Конкуренти на торги не приходили. Шість договорів уклали з Управлінням освіти Шевченківського району, два з Управлінням освіти Московського району і ще одна угода була укладена з Харківським ліцеєм № 149. Фактично мова йде про заміну вікон.

Найбільша сума – 1,12 млн грн. на заміну вікон Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 109. На заміну вікон у школі № 176 ця фірма отримувала гроші й минулого року.

ПП «Конструктив Дизайн» було створене 7 червня 2019 року. Власниками фірми є Роман Володимирович Шаповал (50% внеску в статутний фонд), Наталя Селезньова та Олексій Колмінін.

Ця фірма з початку заснування отримує підряди виключно на ремонт харківських шкіл, За даними «Прозорро», з фірмою було укладено угод на 8,89 млн грн.

Роман Шаповал є чоловіком Ольги Деменко – директора Департаменту освіти Харківської міськради. Крім того, підряди з початку заснування фірма отримала від Управління освіти Московського району, яке  в 2006-2010 роках очолював Роман Шаповал, на цій посаді його змінила нинішній керівник Управління Оксана Гресь.

Роман Шаповал також є співвласником ПП «Статус» та ТОВ «Фабрика цвета».