#Все_буде_картель: Які наслідки матиме втручання АМКУ в будівництво аеропорту в Дніпрі під приводом держдопомоги
18.05.2021   //   2 Переглядів

Дніпряни продовжать літати до Києва дорого, тесть Насірова може залишитися без підряду на реконструкцію аеропорту «Дніпропетровськ», а лідер дорожнього картелю «Автомагістраль-Південь» – отримає другий шанс освоїти 4 млрд грн. І все це через принципову позицію АМКУ та бездіяльність Міністра інфраструктури, повідомляє «Ліга антитрасту».

Антимонопольний комітет з власної ініціативи втрутився у будівництво дніпровського аеропорту. АМКУ запідозрив незаконну державну допомогу у розмірі 1,5 млрд грн, що відповідає запланованому на цей рік фінансуванню будівництва.

Ще у 2019 році президент Володимир Зеленський особисто пообіцяв дніпрянам сприяти його фінансуванню. Однак з того часу процес будівництва досі не розпочато. Спочатку були складнощі з оформленням землі, судовими блокуваннями, проходженням тендерних процедур, тепер виникла нова перешкода – АМКУ.

Як повідомив Комітет, з відкритих джерел йому стало відомо, що принаймні з 2020 року Мінінфраструктури здійснює фінансування робіт з проектування та будівництва аеродрому. Деякі з учасників проекту не обиралися за конкурентною процедурою. Через що Комітет вважає, що вони отримали економічну вигоду, яка могла суттєво вплинути на конкуренцію в регіоні.

Як наслідок, ця підтримка та фінансування містить ознаки державної допомоги та мала проходити через попереднє погодження в АМКУ. При цьому, до потенційних її одержувачів Комітет попередньо відніс навіть державний орган – Укрінфрапроект.

Антимонопольний комітет неодноразово повідомляв Міністерству інфраструктури про необхідність урегулювання питання держдопомоги. Однак Мінінфра (надавач допомоги) всупереч закону так і не подало повідомлення про намір надати державну допомогу. Через це зазначені 1,5 млрд. автоматично отримали статус «незаконної» державної допомоги, а Комітет відкрив справу та припинив її надання  до завершення розгляду.

У разі, якщо в результаті Комітет встановить, що надана державна допомога дійсно зашкодила конкуренції, то її доведеться повернути до бюджету у повному обсязі.

За певних умов, рішення АМКУ в рамках справи про незаконну державну допомогу може призвести до анулювання результатів тендеру та необхідності проводити нову процедуру закупівлі.

Наразі з аеропорту «Дніпропетровськ» літають здебільшого авіакомпанії, пов’язані з Ігорем Коломойським, «а про високу вартість квитків на перельоти з Дніпра до столиці ходять легенди».

Експерти зазначають, що будівництво має сприяти заходу в аеропорт незалежних авіаперевізників, як наслідок зниженню цін.

Тендер на будівництво аеродрому було проведено в січні 2021 року. Перемогу з ціною 4 млрд. здобуло ТОВ «Альтіс-Констракшн» Олександра Глімбовського. Фірма на 20 тис. грн. обійшла на аукціоні лідера картелю ТОВ «Автомагістраль-Південь» Олександра Бойко, яке не очікувало поразки та безрезультатно намагалося це оскаржити в АМКУ.

Після повідомлення АМКУ про зупинення держфінансування реконструкції аеропорту стало відомо, що “Слуги народу” вирішили звільнити міністра інфраструктури Владислава Криклія та призначити на його місце голову Укравтодору Олександра Кубракова, у якого «Автомагістраль-Південь» є найбільшим підрядником.