Фірма екс-депутата узаконила розважальний комплекс «Pool and Beach», підігнавши документи «заднім числом»
30.04.2021   //   235 Переглядів

У Запоріжжі забудовник комплексу «Pool and Beach» вніс зміни в документи по вже закінченому будівництву і узаконив невідповідності по висотності будівель і відсоток забудови ділянки «заднім числом», в результаті чого висота змінилася з 3,5 до 10 метрів, а відсоток забудови – з 5 до 9%.

Про це пише Вероніка Хорольська у Запорізькому центрі розслідувань з посиланням на зміни, які були опубліковані в Реєстрі містобудівних умов і обмежень.

Фірма-забудовник ТОВ «Фін-Інвест» належить колишньому депутату Запорізької обласної ради Артуру Гатунку, відомому в Запоріжжі по мережі магазинів «YABLOKI», а також Ілоні Внуковій. За інформацією «Першого Запорізького», інвесторами будівництва комплексу, окрім Гатунка, виступають ще й Євген Внуков, вочевидь, є родичом Ілони Внукової.

З 2016 р. директором фірми «Фін-Інвест» була Євгенія Глінська, і вона ж керувала тоді ТОВ «Сплав-2001», якою володів Олександр Богуслаєв, син В’ячеслава Богуслаєва. Тобто, партнерами Гатунку по будівництву є група «Мотор-Січі».

Вже два роки на місці Вознесенівського пляжу, який знаходиться внизу бульвару Центрального, розташований розважальний комплекс «Pool and Beach». Однак до цього часу на нього видають містобудівні умови і обмеження, посилаючись нібито на те, що в документах знайшли помилки. Саме таке обґрунтування зазначено в документах.

Починаючи з 2017 року, забудовник «Pool and Beach» вносив корективи. Чергову зміну під №7 було опубліковано нещодавно, в середині квітня 2021 року. Так, згідно з нею в документах допустили друкарську помилку щодо допустимої висотності будівель і відсотки забудови ділянки.

Якщо спочатку гранична висотність будівель на ділянці вказувалася як 3,5 м, то після низки змін вона стала 10 м. У той же час, початковий відсоток забудови в 5% від загальної площі ділянки замінили спочатку на 7%, а зараз вже на 9%.

Таким чином, завдяки правкам забудовник узаконив порушення прописаних спочатку містобудівних умов і обмежень на ті, що вийшли за підсумком, коли будівництво вже закінчили.

Журналісти звернули увагу, що спочатку забудовник отримував документи з набагато більшими показниками висотності та забудови, проте пізніше, коли з’явився відкритий Реєстр і почалися перевірки, вони були кардинально змінені.