Рекордно дорогий автобан Укравтодору обсадили кволими кленами за завищеною вдесятеро ціною
28.04.2021   //   8962 Переглядів

Дорога Н-31 Дніпро-Решетилівка будується з роздутим кошторисом на штучні об’єкти та другорядні функції. Показовим є завищення вартості саджанців та скотогонів, а також зайва кількість шляхопроводів.

Про це йдеться в розслідування Тетяни Чорновол для «Espreso.TV».

У 2020 роц Укравтодор провів один з найбільших тендерів в своїй історії – «Автомагістраль-Південь» отримала підряд 10,63  мільярдів гривень на будівництво 30-кілометрової ділянки автомагістралі Н-31 Дніпро-Решетилівка в Дніпропетровській області.

Будівництво 30-кілометрів нового автобану на початковій стадії – за півроку покладено лише пару кілометрів дорожнього насипу. Натомість почали озеленювати сусідню ділянку дороги, яку також будує «Автомагістраль-Південь».

За кошторисом, на цій частини дороги в два кілометри (км 19+400 – км 21+600) були висаджені саджанці верби пірамідальної та клена гостролистого. Це кволі тоненькі гілочки, які висаджені на узбіччі в три ряди.

Саджанці верби та клени закладені в кошторисі по 428 грн. за штуку. В агромагазинах ціна клена не перевищує 40 грн. А за ціну в 400 грн. продавці пропонують купити квітучу сакуру.

Також на ділянці в 30 кілометрів траси Н-31 заплановано будівництво двох скотопрогонів. Аналогічний об’єкт тут було заплановано зробити ще в часи президентства Віктора Януковича. Реалізували його вже тільки нині при будівництві автобану. Ідентична споруда нині в доларовому еквіваленті виявилася на $4 млн дорожчою.

На будівництво 30 кілометрів дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка  було виділено мільярд гривень із Фонду боротьби з короновірусом.

Нагадаємо, 14 грудня 2020 року САД у Дніпропетровській області уклала договір з ТОВ «Автомагістраль-Південь» на будівництво траси Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка від с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області на ділянці км 28+600 – межа Дніпропетровської області. За умовами контракту, підрядник має завершити будівництво 30 км дороги до кінця 2023 року. Розробкою проектної документації для будівництва дороги також займається «Автомагістраль-Південь», яка сама і перевірить її на відповідність «вимогам нормативно-правових актив та будівельним нормам». Вартість контракту становила 10,62 млрд гривень.

В цій вартості третина суми йшла на штучні споруди, решта – на дорожнє покриття. Очікувана вартість склала будівництва одного кілометра асфальто-бетонного кілометра склала $10 млн. – рекордну ціну для України. При цьому, за часів президентства Петра Порошенка Укравтодор на цій трасі, але в межах Полтавської області, збудував за майже ті ж 13 млрд грн. 80 км бетонно-цементно-бетонної дороги.

Укравтодорівці не оприлюднили ціни на будівельні матеріали, які складають зазвичай не менше 80% вартості будівництва дороги.

З липня Нацполіція розслідує справу про  незаконний видобуток піску службовими особами компанії «Автомагістраль-Південь» під час будівництва автодороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.

В березні Комунальне підприємство «НК Екосервіс» Нова Каховка) уклало угоду на купівлю, в тому числі, гостролистого клена за ціною 49 грн./шт. Висота закуплених дерев від метра до двох.