«Київавтодор» відхилив опозиційного партнера Рувіної та розіграв між картелістами 46 млн на ремонт вул.Андріївська
28.04.2021   //   244 Переглядів

Комунальна корпорація «Київавтодор» 21 квітня уклала угоду з ПП «Київшляхбуд» на реконструкцію вул. Андріївської у Подільському районі м. Києва вартістю 46,35 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Ремонт потрібно виконати у 2021 році, кошторисні ціни будматеріалів в угоді з переможцем не оприлюднені.

«Київшляхбуд» належить Юрію Шумахеру та Євгену Коновалову, власникам компанії «Ростдорстрой». Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ “Онур конструкціон інтернешнл”. Воно разом з «Ростдорстроєм» входить до Національної асоціації дорожників України, що обєднала найбільших фаворитів Укравтодору.

Разом з тим, на тендер «Київавтодору» також подавало пропозицію ТОВ «Сучасна транспортна інфраструктура» («СТІ»). Серед власників цієї фірми є Валерій Сировацький – партнер Галини Рувіної, дружини директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції Олександра Рувіна по ТОВ «Інтернешнл Кур’єр Сервіс».

«СТІ» зробило ще дешевшу пропозицію за 46,12 млн грн, однак замовник відхилив фірму через претензії до оформлення довідки про наявність аналогічного досвіду. «СТІ» подало дані про виконання робіт по чотирьом різних обєктам, де виконувало різні роботи, що необхідні для реконструкції Андріївської. Але ці дані не влаштували замовника і він залишив на торгах лише дорожчих фаворитів.

Нагадаємо, «СТІ» входить до складу «Всеукраїнського дорожнього консорціуму», у який об’єднались вісім фірм не з числа картелістів та не має жодного стосунку до скандального бізнесмена Араіка Амірханяна. Цей консорціум активно оскаржує в Антимонопольному комітеті дискримінаційні вимоги Укравтодору. Однак Укравтодор поки що не дав «опозиціонерам» жодного підряду. Наприклад, в тендері по ремонту дороги Т-16-43 в Одеській області вартістю 226 млн грн консорціум ще 16 лютого отримав рішення АМКУ, яким Одеську САД зобов’язали допустити його до тендеру. Однак замовник з того часу нічого не зробив на виконання рішення АМКУ.