За день до санкцій Амірханян «збив» лідера картелю з тендеру на 1,18 млрд за помилки самої «Автомагістралі-Південь»
27.04.2021   //   212 Переглядів

20 квітня Адміністративна колегія Антимонопольного комітету зобов’язала Службу автомобільних доріг у Запорізькій області скасувати рішення про відхилення «Fermak Insaat Taahhut A.S.» (Туреччина) на тендері з поточного середнього ремонту дороги Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Пологи-Мелітополь на ділянці км 191+283 – км 235+ 980 очікуваною вартістю 1,18 млрд гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Турецьку компанію, що контролюється Араіком Амірханяном, відхилили через те, що вона не підтвердила досвід ремонту мостів. Але за законом, Запорізька САД мала надати учаснику час, щоб усунути цю невідповідність, а тому відхилення було неправомірним.

Окрім цього, Тендерна колегія АМКУ під керівництвом Ольги Музиченко за скаргою «Fermak» зобов’язала скасувати і рішення замовника про допущення до аукціону фаворита Укравтодору ТОВ «Автомагістраль-Південь» по двом підставам: фірма наклала на пропозицію удосконалений цифровий підпис замість кваліфікованого електронного підпису (КЕП), а також надаща листа-згоду на обробку персональних даних директора без інформації про її місце проживання. Обидві помилки, допущені тендерниками «Автомагістралі-Південь», є порушенням умов тендерної документації, а тому Запорізька САД має відхилити «Автомагістраль-Південь».

Нагадаємо, наступного дня після цього рішення АМКУ, 21 квітня Указом президента Володимира Зеленського було накладено економічні санкції на Араїка Амірханяна та на групу його дорожніх компаній, зокрема і на «Fermak». Таким чином навіть попри рішення АМКУ про повернення на тендер компанія Амірханяна не зможе взяти участь у ньому.

У випадку остаточного відхилення «Автомагістралі-Південь» на тендері залишиться лише одна компанія – ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» Олександра Тісленка (його днями випустили під заставу у 15 млн гривень в рамках справи про надання хабара колишньому в.о. очільника Укравтодору Славоміру Новаку). А тому, тендер мають відмінити через відсутність на ньому двох пропозицій та оголосити знову.

«Fermak Insaat Taahhut A.S.» почала брати участь у публічних закупівлях Укравтодору в кінці 2020 року. З того часу компанія подалася на більш ніж 30 тендерів Укравтодору, однак допустили її до аукціону лише на трьох тендерах. З них Замовник двічі відхиляв як переможця аукціону. При цьому компанія брехала про свій досвід на тендерах Укравтодору, видаючи договори семирічної давнини за нові.

Головою ради турецького акціонерного товариства «Fermak Insaat Taahhut A.S.» є Гюджер Єшім. Директором українського представництва компанії є грузин Отар Накаідзе. При цьому компанія у довідці про наявність техніки, а також у документах на дорожню лабораторію вказала, що використовує машини ТОВ «СПМК-17» та ТОВ «Фінбізнесгруп». Бенефіціаркою «СПМК-17» є Сєда Амірханян, «Фінбізнесгруп» – Каріне Аветісян, яка разом із Сєдою та Араіком Амірханяном є співвласниками Фермерського господарства «Каріна». Виробничу базу «Fermak» орендує у ТДВ «Первомайський спеціалізований кар’єр», кінцевою бенефіціаркою якого є Сєда Амірханян.