Поліграфкобмінат замовив оточенню міністра Степанова матеріал для бланків на 41 мільйон
27.04.2021   //   119 Переглядів

ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» 23 квітня уклало угоду з компанією «Inte Graph International FZE» (ОАЕ) про поставку матеріалу на 1,21 млн євро, або 40,72 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 1 червня 2021 року в аеропорт «Бориспіль» поставлять 20 317 штук якогось матеріалу для виготовлення бланків документів по 59,40 євро, або 2 004 за штуку. Детальної інформації про нинішнє замовлення в звіті про укладення договору не оприлюднено.

Арабська фірма «Inte Graph International FZE» називає себе системним інтегратором у галузі захищеного друку, захисту від підробок та видачі ідентифікаційних документів.

Нагадаємо, як написав Вадим Коршенко для «Наші гроші. Запоріжжя» та «Bihus.Info», понад 50 млн грн. від структур МВС за обслуговування принтерів для друку водійських посвідчень отримали ТОВ «Компанія «Топптек» і ТОВ «Топптек». Монопольний статус цим фірмам забезпечила «Inte Graph International FZE», що пов’язана з бізнес-партнерами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, який раніше був задіяний в процесі друку цих посвідчень (детальніше про це можна прочитати в новині «Оточення Степанова та Авакова отримало 50 мільйонів на водійських посвідченнях без тендерів»).