Київрада таки віддала забудовникам 3 гектари на Академмістечку: замість стадіону виросте ЖК
23.04.2021   //   1550 Переглядів

Київрада 22 квітня прийняла рішення про передачу ТОВ «Наука-Комфорт» в оренду земельної ділянки для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового комплексу з об’єктами соціального та громадського призначення на бульв. Академіка Вернадського, 32 у Святошинському районі Києва. Про це повідомляється на офіційному сайті ради.

За це рішення проголосували 68 депутатів, серед яких – 15 від «Європейської солідарності», 20 від УДАРу Віталія Кличка, 12 від ВО «Батьківщина», 8 від ОПЗЖ, 8 від «Слуги народу», 4 від «Голосу» та один позафракційний (Бондаренко В.В.). Жодного голосу не дали депутати фракцій «Єдність».

Вказаним рішенням ділянка 3,11 га передається ТОВ «Наука-Комфорт» для будівництва житлового комплексу. При цьому змінюється її цільове призначення – до цього часу вона була використовувалася для обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту. Так, до сьогодні на цій ділянці розташовувався стадіон.

Забудовник планує побудувати на вказаній ділянці шість житлових багатоповерхівок, футбольне міні-поле, тенісні корти, баскетбольний майданчик.

Нагадаємо, будівництво житла на ділянці 3,11 га по вул. Академіка Вернадського, 32 стало можливим завдяки затвердженому у травні 2015 року Київрадою Детальному плану території в межах вулиць Академіка Крижанівського, бул. Академіка Вернадського, вул. М. Краснова, залізнична колія.

У цьому ДПТ територію громадських будівель та споруд, на якій будівництво житла заборонене, перетворили на території багатоповерхової житлової забудови.

Власником ТОВ «Наука-Комфорт» є ТОВ «Імідж Кепітал», а керівником – Валерій Мариненко. Власниками ТОВ «Імідж Кепітал» є ТОВ «Імідж Фінанс Груп» (61%) і Владислав Ковтун (39%). Власниками «Імідж Фінанс Груп» є Олександр Клименко та Світлана Клименко. До лютого цього року співвласником «Імідж Кепітал» замість Ковтуна був Георгій Цагареішвілі, двоюрідний брат колишнього заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Льва Парцхаладзе.

Раніше депутат від фракції «Єдність» Ваган Товмасян під час обговорення цього проекту рішення заявив, що «Наука-Комфорт» – це компанія, за якою стоїть т.зв. «смотрящий» за столицею Денис Комарницький.

Відзначимо, що усім складом за передачу ділянку цій фірмі проголосувала фракція «Батьківщини», спонсор якої – власниця будівельної компанії Stolitsa Group Владислава Молчанова укладала т.зв. «понятійні» угоди з Комарницьким.