Тепер в замовника на одну підставу для відхилення учасника більше, навіть після його перемоги на тендері
15.04.2021   //   342 Переглядів

Ця підстава банальна: закінчення строку дії тендерної пропозиції. Навіть якщо учасник був готовий добровільно продовжити терміни, але не зміг цього зробити, бо замовник до нього за цим не звертався, пояснює «Ліга антитрасту».

До внесення цих змін наприкінці 2019 року у Закон «Про публічні закупівлі» замовник не мав права відхиляти пропозицію, а мав звернутись до учасника щодо продовження строку дії пропозицій.

Після внесення змін замовник отримав дискрецію: хоче звертається, не хоче – відхиляє. При цьому немає значення з чиєї вини тендер був затягнутий та строк дії пропозиції завершився. Сплинув строк – замовник може в односторонньому порядку дискваліфікувати учасника.

Ось свіжий кейс.

«Центр забезпечення виробництва» АТ «Українська залізниця» в липні 2020 року вирішив закупити гумових прокладок для рейкових колій на понад 100 млн грн.

Чотири компанії подали пропозиції: ТОВ «Ланіс Трейд», ТОВ «ВМ Трейд», ТОВ «НВП «Сумський завод гумотехнічних виробів» та ТОВ «Валтекс-Гума», які замовник одразу відхилив.

Але АМКУ визнав неправомірним відхилення і замовник таки допустив їх до аукціону. Але робив це тааааааак довго, що термін дії пропозицій (120 днів) сплинув.

Тут вступила в силу підстава, яку заклали “Слуги” та назвали її “закупівельною революцією”. Замовник дискваліфікував виробників, а закупівлю відмінив. Деталі: https://bit.ly/2PIEOlW

Компанії оскаржили відхилення до тендерної колегії АМКУ, проте Закон тепер на боці замовника. Своїм рішенням АМКУ підтвердив, що ця “революція” призвела до того, що замовник тепер може скільки завгодно тягнути закупівлю, а після того просто відхилити небажаних учасників або взагалі відмінити закупівлю. Як ви, мабуть, вже здогадалися. В задоволенні скарг АМКУ відмовив.

Чим це загрожує бізнесу та усім нам?

Звичайно, витрати бізнесу на підготовку та участь в тендері відшкодовувати ніхто не буде. Як і втрати платників податків від зменшення привабливості державних закупівель для бізнесу і, як наслідок, зменшення конкуренції та завищених цін.

Довідково:

За інформацією ресурсу Clarity Project, ТОВ «НВП «Сумський завод гумотехнічних виробів» зі статутним капіталом 6 тисяч гривень раніше 23 рази перемагало на тендерах різних структурних підрозділів Укрзалізниці на загальну суму понад 40 млн. грн. ТОВ «Валтекс-Гума» має дві перемоги в цього ж замовника на загальну суму понад 8 млн. грн. Обидві компанії є виробниками запропонованої на тендері продукції.