До АМКУ збирають заяви щодо вимкнення телеканалів у мережі «Ланет» через дії олігархічних медіагруп
13.04.2021   //   108 Переглядів

«Ліга Антитрасту» оголосила про безоплатну допомогу користувачам послуг провайдера «Ланет» звернутись до Антимонопольного комітету через відключення телеканалів чотирьох олігархічних медіагруп.

З 1 першого травня медіагрупи Ахметова, Коломойського, Фірташа та Пінчука почнуть вимикати з мережі «Ланет» найпопулярніші телеканали, які займають 70% всього телеринку.

Приводом для відключення стала лютнева акція провайдера, у якій він продавав телеглядачам пакети каналів по 33 грн, тоді як медіагрупи вимагали мінімум 99 грн. і вже планують підняти ціни на телебачення до $10 у місяць.

«Окрім подорожчання телебачення це зараз загрожує тотальним контролем політики та влади олігархами. Адже якщо «Ланет» програє, медіаолігархи тільки підсилять свій вплив», – пояснюють у «Лізі антитрасту».

Для запобігання такому розвитку подій оголошено збір заяв споживачів до Антимонопольного комітету, який може винести рішення проти медіагрум, що зловживають монопольним становищем.

Для цього треба перейти за посиланням. Заповнити ваші дані в заяві. Докласти копію квітанціі або будь-якого іншого документу, в тому числі скрін з особистого кабінету, по якому АМКУ зможе вас ідентифікувати як клієнта «Ланету». Підписати заяву ЕЦП та відправити на електронну адресу АМКУ. Або підписати вживу та направити в АМКУ поштою. Або юристи можуть все заповнити та подати замість споживача, для цього залиш свої контакти за посиланням https://forms.gle/6ZqSKCyrqv7To4SAA.

«Я вже зробила свій черговий внесок у деолігархізацію. Подала заяву та тепер чекатиму від АМКУ реакції. Закликаю вас зробити теж саме. Адже це точно ефективніше за обурення в соцмережах і на кухнях», – закликає засновниця «Ліги антитрасту» Агія Загребельська.