Пов’язана з Комарницьким фірма виграла 96 мільйонів на Національний тенісний центр
12.04.2021   //  

ДП «Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту «Льодовий стадіон» Міністерство молоді та спорту 8 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Скайбуд Груп» будівельні роботи на 95,50 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч мають капітально відремонтувати будівлі та два тенісні корти, а також придбати обладнання для створення Національного тенісного центру на базі «Льодового стадіону» по просп. Академіка Глушкова, 9 у Голосіївському районі Києва. Це друга черга, а першу чергу держпідприємство в 2018 році замовило у ТОВ «Моноліт-Будсіті» за 49,30 млн грн.

За початковою підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, сума у12,19 млн грн. іде на тентове покриття покрівлі з полівінілхлориду 650 г/кв. м «Sioen Coating Distribution N.V.» типу Г1 у три шари з утеплювачем по 1 550 грн./кв. м. Але в інтернеті є дані лише про полівінілхлорид Sioen такої щільності в один шар без утеплювача по 127 грн./кв. м.

Природний рядовий пісок придбали по 380 грн./куб. м. Нещодавно на тендері Державної кримінально-виконавчої служби він був у понад півтора раза дешевше – 225 грн./куб. м.

Щити опалубки шириною 300-750 мм товщиною 25 мм замовили по 490 грн./кв. м. Днями на тендері в Новій Каховці вони коштували в півтора раза дешевше – по 326 грн./кв. м.

Акрилова фарба IZOVAL для спортмайданчиків і кортів коштує 350 грн./кг. У відкритих джерелах є акрилова фарба ISAVAL зелений теніс по 6 246 грн. за відро 15 л, тобто по 416 грн./л. У перерахунку через густину 1,36 кг/л це складає 306 грн./кг, що трохи дешевше.

Ціни бетону, щебеню, цегли та деревини відповідають іншим будівельним тендерам.

Під час аукціону переможець знизив ціну на 5%, тож остаточні ціни будуть дещо нижчі.

ДАСУ перевіряє закупівлю на підставі якихось виявлених нею ознак порушення закону.

Конкурентами були ТОВ «Будівельна група Новобуд» директора Ігоря Софтенка та Анастасії Чигарової і ТОВ «Будремсервіс» Темура Кардави та Інні Рудовської, яким керує Олександр Дзюба. Економія відносно очікуваної вартості закупівлі склала 13%.

Нині засновником фірми «Скайбуд Груп» є киянин Олександр Степенко, а директором – Михайло Музиченко. Раніше її було записано на Олександра Безкровного з м. Миронівка на Київщині, а директором був Володимир Васильович Філончук – імовірний брат колишнього першого заступника голови ДАБІ Валерія Васильовича Філончука

Раніше Степенко був засновником ТОВ «БК Роял Хауз», яким з 2019 року донедавна керував будівельник з орбіти групи «Приват» і яке отримувало великі будівельні підряди в Києві з квітня 2019 року. Зараз «БК Роял Хауз» володіє та керує Олександр Шершньов.

Із 2016 року переможець узяв підрядів переважно «Спецжитлофонду» на 992,17 млн грн.

Торік нардеп тоді ще із фракції «Слуги народу» Гео Лерос заявив, що передав у НАБУ відомості, які свідчать про нібито корупційну діяльність глави Офісу президента Андрія Єрмака, його кума нардепа із фракції «Слуги народу» Миколи Тищенка та колишнього депутата Київради Дениса Комарницького. На думку Лероса, після приходу Єрмака, Комарницький став «смотрящим» у столиці, який курує будівельну галузь, землю, архітектуру, медицину, енергетичні підприємства. При цьому нинішній переможець «Скайбуд Груп» був у переліку фірм, через які нібито працює цей «смотрящий».