За три роки золоті та срібні медалі для випускників шкіл подорожчали вдвічі
07.04.2021   //   1 Переглядів

ДП «Інфоресурс» Міносвіти 2 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Гарант і партнери» медалей на 1,31 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця навчального року поставлять 15 860 медалей, а саме 9 610 золотих «За високі досягнення у навчанні» по 84 грн. і 6 250 срібних «За досягнення у навчанні» по 81 грн.

Медалі повинні бути в індивідуальній упаковці та відповідати «Положенню про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні».

Золоті медалі виготовляють із латуні з гальванічним покриттям «позолота» з міді, нікелю та золота, а срібні – з латуні з гальванічним покриттям срібного кольору з міді та нікелю.

У 2020 році «Інфоресурс» замовляв у ТОВ «Ідеальний подарунок» медалі на 8% дешевше – по 78 грн. і 75 грн. У 2019 році ціни медалей від ТОВ «Дім геральдики» були на чверть нижчі – 65 грн. і 64 грн. У 2018 році медалі купили в «Дому геральдики» вдвічі дешевше – по 44 грн., але тоді договір не містив прямої вимоги щодо саме індивідуальної упаковки, хоча у вищезгаданому «Положенні…» завжди вимагалось упакування кожної медалі в прозорий поліетиленовий пакет. Таким чином, за три роки медалі подорожчали вдвічі.

Переможна пропозиція була всього на 0,2% нижчою від очікуваної вартості закупівлі.

Під час оцінки тендерних пропозицій замовник відвів власне на ціну лише 70%. Решта 30% припадала на неціновий критерій «строк поставки товару»: до 10 робочих днів включно – 30%, 11-20 робочих днів – 0%. Переможець аукціону «Гарант і партнери» набрав за цим критерієм 30%, а єдиний суперник ТОВ «Герольдмайстер» – 0%. Тобто, попри неціновий критерій, підряд все одно отримав той, хто виграв аукціон за ціною.

Засновниками столичної фірми «Гарант і партнери» є директорка Тетяна Альшевська та Юрій Альшевський. Вони також заснували ГО «Об’єднання патріотів «Сильні духом» (у стані припинення). Крім того, Юрій Альшевський володіє ТОВ «Гарантпартнерс».

«Герольдмайстер» належить Анатолію Шияну, а директором є Денис Аврамчик.