Музичний фестиваль «Radioday» до Дня Києва замовили за 2 мільйони: запрошена зірка повинна мати 200 тисяч підписників
07.04.2021   //   984 Переглядів

Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації 5 квітня за результатами тендеру замовило ФОП Кононенко Антон Сергійович музичний фестиваль до Дня міста за 2,13 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Фестиваль електронної музики «Radioday free open air» до Дня міста орієнтовно пройде на Контрактовій площі 29 травня. Йдеться про проект-переможець Громадського Бюджету.

Сцена та звук обійдуться у 849 тис грн. На концертну програму піде 620 тис грн. При цьому назви учасників не вказані, але гурт-хедлайнер та іноземний артист повинні мати більше 200 тисяч прихильників на своїх сторінках у соцмережах. Ще три гурти повинні мати більше 50 тисяч прихильників, а п’ять артистів – більше 20 тисяч прихильників.

Ведучий фестивалю також повинен мати більше 20 тисяч прихильників у соцмережах.

На організацію і підготовку території відведено 290 тис грн., на інформаційну кампанію – 151 тис грн., на оформлення сцени і вхідних груп – 110 тис грн., на підготовчу частину фестивальної програми (проектування, аудіовізуальне шоу, сувеніри) – 110 тис грн.

Минулорічний фестиваль «Radioday 2020» перенесли через пандемію коронавірусу.

Вартість договору лише на 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,13 млн грн.

Анонімний потенційний учасник у запитаннях до процедури заявив, що технічні вимоги прописані під одного виконавця. Мова про обладнання конкретних брендів і виробників.

Замовник відповів, що розробив тендерну документацію на підставі технічних вимог, які надані авторами громадського проекту. За його словами, цей проект отримав підтримку киян і став переможцем Громадського Бюджету; саме тому замовник вказав обладнання конкретних брендів і виробників. Він зауважив, що учасник може використовувати як власне, так і орендоване обладнання для надання послуг за результатами закупівлі.

ФОП Гречківська Ірина Ростиславівна скаржилась замовнику на вимогу довіреності від авторів проекту представляти їхні інтереси з питань проведення фестивалю «Radioday».

Цими авторами є Антон Кононенко і Павло Немерюк згідно Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір «Літературний письмовий твір «Сценарій-ідея «Радіодей» («Radioday free open air»)» №87707, виданого Мінекономрозвитку11 квітня 2019 року.

Замовник прибрав оскаржувану вимогу, яку включав «з метою уникнення суперечливих питань». За його словами, Положення про громадський бюджет міста Києва передбачає, що у разі використання у проекті об’єктів права інтелектуальної власності, авторське право реалізується на загальних підставах. Тобто без переговорної процедури.

Переможець Антон Кононенко зареєстрований ФОПом у 2019 році у військовій частині на Черкащині. Він вказав у державному реєстрі адресу пошти office@red.kiev.ua і номер телефону 0442336885, які також використовує столичне агентство нерухомості «Ред».

Єдиним конкурентом було ТОВ «Торнадо Фільм» Сергія Котенка та Олександра і Юлії Чернявських, яким керує Катерина Чернявська. Юлія Чернявська володіє ТОВ «Фреш Продакшн Ю Ей» із кіпрською «МВ Мові Ворлд Лімітед», яка належить їй же, Сергію Котенку та Олегу Щербині. Олександр Чернявський володіє ТОВ «Крейзі Фесті» сам і ТОВ «Крейзі Фест Груп» із низкою фізосіб. Ніхто не знижував ціну під час аукціону.