Фірма поскаржилась в АМКУ, що вагонний тендер на 3 мільярди «заточили» під «Крюків»
05.04.2021   //   1 Переглядів

ТОВ «Термінал-Захід» поскаржилось в АМКУ, що АТ «Українська залізниця» виписало під ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» вимоги тендеру стосовно пасажирських вагонів очікуваною вартістю 3,04 млрд грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У лютому залізниця оголосила закупівлю 100 пасажирських вагонів на 3,04 млрд грн.:

  • 17 купейних спальних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда за очікуваною ціною 32,43 млн грн.;
  • 20 купейних спальних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі за очікуваною ціною 31,69 млн грн.;
  • 51 купейний спальний вагон за очікуваною ціною 29,61 млн грн.;
  • 12 купейних спальних вагонів типу СВ за очікуваною ціною 29,09 млн грн.

Їх мали поставити до кінця 2021 року, але згодом строк подовжили до кінця 2022 року.

«Термінал-Захід» 26 березня поскаржився в АМКУ на дискримінаційні вимоги,  тому тендер призупинився. Адмінколегія призначила розгляд скарги на 8 квітня, 17:00.

У скарзі «Термінал-Захід» заявив, що взяти участь у тендері зможе тільки Крюківський завод або ті, хто з ним співпрацює. На його думку, фактично замовник висуває вимоги, притаманні лінійці моделей вагонів 61-779 (серії модифікації 2018 року), які виробляються Крюківським заводом. Ще скаржник зауважив, що на закупівлях пасажирських вагонів у 2017-2018 роках єдиним суперником Крюківського заводу виступало ТОВ «Харківський вагонобудівний завод», яке завантажувало техумови того самого Крюківського заводу.

Фірма вважає, що до кінця 2022 року стільки вагонів може виготовили й поставити лише Крюківський завод. Скаржник приніс лист на ім’я нардепа Олександра Сухова від імені компанії «Stadler» (Швейцарія). Там сказано, що «Stadler» не візьме участі в тендері, бо вимагаються старі сталеві вагони з котельнею, а строк поставки до кінця поточного року (від «НГ»: схоже, лист написано до зміни строку) вказує на те, що виробництво вже йде.

Також «Термінал-Захід» заявив, що не може запропонувати продукцію виробника «Pesa» (Польща), бо той ще не має договору з «Укрзалізницею» про послуги з інспекторського контролю. Скаржник просить змінити вимогу на гарантійний лист про його укладення.

Ще фірма скаржиться на вимогу одного з документів: а) копії телеграми Дирекції ради по залізничному транспорту держав-учасниць Співдружності або «ИВЦ ЖА» про присвоєння або розширення сфери дії або зміну сфери умовного номеру клеймування, завірену печаткою (за наявності) і підписом уповноваженої особи виробника; б) іншого документу, що підтверджує отримання виробником умовного номеру виданого адміністрацією залізничного транспорту. На її думку, це обмежує коло виробників країнами СНД.

Довідково:

Основними власниками акцій Крюківського заводу є компанії «OW Capital Management GmbH» (Австрія), «Delantina» (Естонія), «Transbuilding Service Limited» (Велика Британія) і «Skinest Finants» (Естонія). Кінцевими бенефіціарами є українець Володимир Приходько через «Skinest Finants» та «Delantina», українка Наталія Приходько через «Delantina», естонець Олег Осіновський через «Skinest Finants» та росіянин Станіслав Гамзалов через «OW Capital Management GmbH». Британською фірмою «Transbuilding Service Limited» раніше керував Павло Приходько – так звуть сина Володимира та Наталії Приходьків.

Із вересня 2019 року «КВБЗ» керує Максим Крамаренко, який змінив Анатолія Шабалу.

У вересні 2019 році суд стягнув з «УЗ» на користь Крюківського заводу 45,92 млн грн. за два пасажирських вагони, які залізничники ще не отримали за актом приймання-передачі.

«Термінал-Захід» зі статутним капіталом 10 тис грн. був зареєстрований під назвою «В Києві» в 2018 році за адресою масової реєстрації – бульвар Марії Приймаченко, будинок 1/27, офіс 304. Засновницею і директоркою була Олена Павловська, а основним видом діяльності – «Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна». У 2019 році фірма змінила назву на нинішню. Її засновницею та директоркою стала Наталія Михайленко, а основним видом діяльності – «Допоміжне обслуговування наземного транспорту». Фірма не брала участь в тендерах та не отримувала підряди.