Земельна корупція: Незаконне відчуження земель водного фонду
02.04.2021   //   166 Переглядів

Земельна корупція: Незаконне відчуження земель водного фонду

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило найбільш розповсюджені корупційні ризики у сфері земельних відносин.  За оцінками експертів відділу стратегічного аналізу корупційних ризиків ця сфера є однією з найбільш корумпованих та спричиняє суттєві негативні наслідки.

Опис ризику:

 

До земель водного фонду належать прибережні смуги вздовж морів, річок та водойм, а будівництво на них заборонено. Чинним законодавством установлено особливий правовий режим використання таких земель, зокрема право постійного користування землі водного фонду, що перебувають у державній або комунальній власності, набувають лише підприємства державної або комунальної форми власності. Для рибогосподарських потреб із земель водного фонду можуть передаватися юридичним особам і громадянам на умовах оренди озера, водосховища, інші водойми, а також земельні ділянки прибережних захисних смуг. Та попри заборону, встановлену законодавством, відповідальні посадові особи органів місцевого самоврядування або Держгеокадастру за неправомірну вигоду вносять недостовірні відомості до земельно-облікових документів, відносячи землі водного фонду до земель сільськогосподарського призначення. Надалі посадовці незаконно погоджують документацію із землеустрою щодо передачі вказаних земель у власність громадян. Згодом виведені землі використовуються для забудови. Крім того, відповідно до ст. 88 Водного кодексу України у межах існуючих населених пунктів прибережна захисна смуга встановлюється з урахуванням містобудівної документації, але через відсутність належного контролю за її розробкою з боку місцевих органів влади, вимоги щодо ширини прибережних смуг (25 – 100 метрів від води) часто порушуються, що автоматично виводить частину земель із земель водного фонду.

КЕЙС[i]

За версією слідства, службові особи Головного управління Держгеокадастру у Харківській області та відділу Держгеокадастру у Дергачівському районі, зловживаючи службовим становищем в інтересах третіх осіб,  незаконно внесли фіктивну інформацію до земельно-облікової документації щодо віднесення земель водного фонду до земель сільськогосподарського призначення.  Зокрема, посадові особи вказали у документації, що  землі Лозовеньківського водосховища, яке є водним об’єктом загальнодержавного значення і призначено для технічного водопостачання Харкова, насправді є землями сільськогосподарського призначення. Надалі вони погодили документацію із землеустрою щодо передачі вказаних земель у власність фізичних осіб. Відповідно до даних Публічної кадастрової карти України земельні ділянки знаходяться в межах 100-метрової прибережної захисної смуги водосховища, що не узгоджується з вимогами Земельного кодексу України, оскільки із земель водного фонду такі землі можуть передаватися тільки на умовах оренди. Крім цього, відведення ділянок не погоджувалось з Харківською обласною державною адміністрацією. Розслідування триває.

Рівень корупційного ризику – Високий

Джерела ризику:  

  • індивідуальна недоброчесність посадових осіб Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування;
  • відсутність вебресурсу геопросторових даних для моніторингу земель;
  • відсутність ефективних систем контролю за дотриманням правових гарантій захисту прибережних смуг.

 

Наслідки:

Стратегічні Корупційні
1.       Зменшення надходжень до місцевих бюджетів.

2.       Втрата земель водного фонду, погіршення екологічного стану навколишнього середовища.

3.       Порушення прав громадян на вільний доступ до водних ресурсів.

4.        Уповільнення економічного зростання суб’єктів господарювання та держави в цілому.

1. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ст. 368 КК).

2. Зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 КК).

3. Незаконне збагачення (ст. 368-2 КК).

 

Рекомендації НАЗК

 

Імплементувати прийнятий Закон України «Про національну інфраструктуру геопросторових даних», повноцінно запустивши онлайн-систему всієї інформації  про земельний ресурс в Україні. Програмний продукт має аналізувати геопросторові дані та інформацію з різних державних реєстрів. Перевести в електронний формат реєстрацію земельних ділянок.

Антикорупційний чек-лист:

  • повноцінно запустити інтернет-ресурс для моніторингу обігу земель, на якому підлягатимуть відкритому оприлюдненню всі геопросторові дані, що є в розпорядженні органів державної влади та місцевого самоврядування. Платформа має забезпечити належний обмін даними між державними реєстрами: Державний земельний кадастр, Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо.

 

 

[i] Посилання https://reyestr.court.gov.ua/Review/81768672