Пара розпильників взяла у Кличка ще 14 млн на колл-центр по задраним у 1,5 рази цінам
01.04.2021   //   1 Переглядів

Комунальний концерн «Центр комунального сервісу» 24 березня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Барс Україна» на послуги приймання телефонних дзвінків у поточному році на суму 13,78 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про послуги контакт-центру, який приймає дзвінки киян з питань житлово-комунальних послуг по номеру (044)-247-40-40. В угоді вказано, що дзвінки повинні прийматись по будням з 8 до 20 години без обідньої перерви.

Якість послуг контакт-центру у договорі з комунальниками визначена наступним чином. Відсоток викликів, що мають бути оброблені виконавцем з визначеною швидкістю відповіді (Service Level) розраховується так: прийняті дзвінки в Service Time (3 хвилини – це проміжок часу, коли мають бути прийняті всі дзвінки) + пропущені дзвінки до 10 секунд поділити на дзвінки, що надійшли в систему виконавця: 95/120 (95% дзвінків мають бути оброблені впродовж перших 180 секунд).

Вартість послуги склала 2,87 грн за одну хвилину телефонного виклику.

Це у півтора рази дорожче, ніж «ЦКС» замовляв раніше. У системі «Прозорро» є угода з ТОВ «Квадра Асістанс» на послуги контакт-центру у 2018 році. Тоді вартість хвилини склала 1,79 грн/хв.

Окрім певних інфляційних моментів до подорожчання послуги призвело зменшення конкуренції на торгах.

Три роки тому у тендері брали участь три фірми: «Квадра Асістанс», «Барс Україна» та «СЕА ОДС». І «Квадра» з «Барсом» в ході торгів опустили ціну на 20% від очікуваної вартості – з 2,16 до 1,79 грн за хвилину.

Цього ж разу «Квадра» взагалі не подалась на торги (причини невідомі, фірма не оскаржувала тендерних умов), і їх розігнали «Барс» та «СЕА ОДС». Ці фірми взагалі не робили кроків по зниженню ціни. Тож «Барс» забрав підряд запропонувавши ціну 2,87 грн/хв – це всього на 0,3% менше від очікуваної вартості 2,88 грн/хв.

При цьому Антимонопольний комітет за тиждень до завершення тендеру «Центру комунального сервісу» відкрив справу про змову цих самих фірм «Барс Україна» та «СЕА ОДС» на інших торгах КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва». Там вони рік тому розіграли 5,87 млн грн на обслуговування диспетчерських систем Дарницького району зі знижкою 0,09%, також не робивши кроків по зниженню ціни.

За даними «Clarity-project», «Барс Україна» та «СЕА ОДС» 53 рази зустрічались на тендерах. І майже у всіх випадках економія на торгах за їх участю складала від 0,1 до 0,3%. Лише раз економії було понад 18% – це вдалось у вищеописаному тендері, де до участі був допущений суперник «Квадра асістанс».

Засновниками ТОВ «Барс Україна» є Оксана Камрікова та Ліліана Щорба (Дика). Щорба у «Автотранспортному підприємстві Укравтосервіс» має бізнес з Михайлом Мукерією.

Засновниками «СЕА ОДС» є Олексій Чебаков та Анатолій Бойко, формального звязку з «Барсом» немає.

Разом з тим вже у 2019 році СБУ підозрювала у пов’язаності «Барс Україну», «СЕА ОДС» та фірму «Дельта-пак сістемс Україна» (це ще одна фірма Ліліани Щорби, де її партнером є Володимир Некрасов). Справа стосувалась привласнення грошей бюджету Києва на диспетчерських системах у ліфтах, і в рамках неї спецслужба встановила, що вказані три фірми повязані між собою: подають фінансову звітність з однієї IP адреси, використовують спільних операторів, і є конкурентами у тендерах без залучення третіх компаній.  СБУ ще два роки порахувало, що диспетчерські послуги на загальну суму близько 150 млн грн. надавались по завідомо завищеним цінам та не у повному обсязі. З того часу кримінальне провадження 42018110000000355 ще кілька разів згадувалось у судовому реєстрі, і з весни 2020 року руху не видно.

Всього «Барс Україна» та «СЕА ОДС» виграли підряди на 201 млн грн.