COVID-19. Джуринський продав «швидкі» трохи дешевше від цін Фісталів
01.04.2021   //   111 Переглядів

КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Харківської обласної ради 25 березня за процедурою COVID-19 уклало угоду з ТОВ «ВіДі Юнікомерс» про закупівлю швидких на 33,15 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця червня поставлять 17 автомобілів швидкої медичної допомоги VD АССЕМД-В МЕДДОПОМОГА-В типу В на базі Ford Transit із медобладнанням по 1,95 млн грн.

Вони не мають апарату штучної вентиляції легень. Виробниками медобладнання є компанії переважно з України і Китаю, а також із Чехії, Італії, Угорщини та Кореї.

Гарантійний строк на автомобілі «швидкої» складає два роки, на устаткування – рік.

У січні «ВіДі Юнікомерс» продала цьому Центру такі «швидкі» по стільки ж, але вони мали медобладнання інших виробників, яких зазвичай пропонує ТОВ «Автоспецпром».

Як і тоді, зараз привід базового автомобіля не вказаний, проте, ймовірно, він передній.

Нагадаємо, передньопривідні «швидкі» типу B від «Автоспецпрому» дещо дорожчі – 1,96-2,00 млн грн. Вони мають іншу базу Citroen Jumper або Peugeot Boxer та медобладнання інших виробників переважно з України і Туреччини, а також Китаю, Тайваню, Пакистану, Кореї, Італії і Нідерландів. Тих самих, що й у «ВіДі Юнікомерс» на січневій закупівлі.

У листопаді 2020 року ДП «Медичні закупівлі України» МОЗ провело тестові торги для подальшої великої гуртової закупівлі. Тоді «ВіДі Юнікомерс» запропонувала «швидкі» типу В на базі Ford Transit із більшими гарантіями на 11% дешевше – по 1,76 млн грн.

«ВіДі Юнікомерс» із групи компаній «ВіДі» Віталія Джуринського розпочала отримувати підряди щодо «швидких» іще з 2008 року. До пандемії коронавірусу їх закуповували через відкриті торги, на яких «ВіДі Юнікомерс» переважно зустрічалася з «Автоспецпромом».