Гайсинська після смерті Кернеса стала власницею фірми, що готує висотний ТЦ в історичній частині Харкова
31.03.2021   //   227 Переглядів

Вдова покійного мера Харкова Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська, в березні стала власницею ТОВ «Діамант 2006», якому належать земля та будівлі у центральній частині Харкова.

Про це йдеться в матеріалі «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Йдеться про будівлю та землю під нею на вулиці Мироносицькій з цільовим призначенням під «торгівельно-офісний центр». А також про будівлю і землю під нею на вулиці Сумська, в історичній частині міста – впритул до театру Шевченка. Тут фірма планує збудувати семиповерховий торгівельний комплекс.


Але забудові протистоять чиновники з обласного управління культури, які заявляють, що в цій точці Харкова будівлю такої висоти (31 метр) зводити заборонено, оскільки це частина історичного ареалу.

Суди з цього приводу ще тривають.

Загалом, за підрахунками журналістів, нині Оксана Гайсинська та її син Родіон Гайсинський (пасинок Кернеса) є власниками активів на 1,3 млрд грн. Більшість власності на них офіційно була переписна після смерті Кернеса. Наприклад, Родіон Гайсинський в лютому став співзасновником ТОВ «Паркінг+». Ця фірма за останні роки отримала замовлень від Харківської мерії майже на 3 мільярда. Також Гайсинський у вересні 2019 року став власником кількох фірм, яким належить нерухомість відразу декількох ринків Харкова.

Оксана Гайсинська вже з’явилася серед власників компаній, які володіють землею під фудкортом в парку Горького та під кав’ярнею в парку Шевченка. Також тепер вона власниця землі та будівлі в центрі Харкова, де раніше був обласний осередок Партії регіонів, а пізніше регіональний штаб партії  «Блок Кернеса – Успішний Харків».