Мерія Тростянецька купила гібридний кросовер Toyota RAV4 за 1,3 мільйона
30.03.2021   //  

Тростянецька міська рада Сумської області 24 березня за результатами тендеру замовила ТОВ «Артмотор» легковий автомобіль за 1,29 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить повнопривідний кросовер Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD Premium. Автомобіль матиме задні та передні сенсори паркування, оздоблення салону – перфорована комбінова шкіра, камеру заднього виду, фронтальну камеру, бокові камери, клімат-контроль, підігрів передніх та задніх сидінь, подушки безпеки, 9 динаміків, підігрів лобового скла, електронне внутрішнє дзеркало заднього виду Smart View Mirror та додаткову комплектацію: комплект зимових шин та автомобільний охоронний комплекс з інтелектуальним автозапуском, функцією визначення місцезнаходження та додатковим імобілайзером.

У автосалонах Toyota RAV4 у такій конфігурації без додаткової комплектації можна придбати за 1,25 млн грн., у базовій комплектації RAV4 Hybrid коштує 933 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Олімп-Моторс» Марії Гвоздьової, чия пропозиція була вищою на 1,5 тис грн.

Власниками ТОВ «Артмотор» з Сум є киянка Тетяна Акімова, росіянка Лариса Атапіна та росіянин Олексій Горбов, директор Іван Биков.

Міським головою м. Тростянець є Юрій Бова («Сила людей»).