Земельна корупція: Внесення неправдивої інформації про земельний лот з метою уникнення конкурентної процедури аукціону
26.03.2021   //   118 Переглядів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило найбільш розповсюджені корупційні ризики у сфері земельних відносин.  За оцінками експертів відділу стратегічного аналізу корупційних ризиків ця сфера є однією з найбільш корумпованих та спричиняє суттєві негативні наслідки.

Опис ризику:

У разі внесення неправдивих відомостей про земельний лот, зокрема із зазначенням іншого кадастрового номера, ціни на ділянку, характеристик ґрунтів або цільового призначення, орган місцевого самоврядування або Держгеокадастр може штучно обмежити коло охочих позмагатись за земельну ділянку, чим віддати привабливий земельний актив державної або комунальної власності раніше узгодженому учаснику. Навмисне спотворення даних про земельні ділянки, які виставляються на земельні аукціони, з метою отримання неправомірної вигоди, призводить до штучного обмеження конкуренції між суб’єктами земельних відносин та значно зменшує надходження до бюджетів, адже в результаті конкуренції ціна за земельну ділянку може зростати в десятки, а подекуди й у сотні разів.

КЕЙС[i]

Приватне підприємство звернулось до Господарського суду Донецької області з позовом до Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області про  визнання недійсними результатів земельних торгів у формі аукціону із продажу права оренди на дві земельні ділянки  загальною площею 202 гектари  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Марківської сільської ради. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що в інформації, розміщеній на сайті відповідального суб’єкта,  містились неправдиві дані про ділянки, а саме площа ділянок не збігалась із їх кадастровим номером. В результаті перемогу отримало інше приватне підприємство, а заявник не  взяв  участі у змаганнях через те, що не володів достатніми даними.

Рівень корупційного ризику – Низький

Джерела ризику:

  • недосконалість нормативного регулювання: Земельний кодекс України, Закон України «Про оренду землі»;
  • індивідуальна недоброчесність відповідальних посадових осіб органів місцевого самоврядування та Держгеокадастру;
  • застаріла процедура аукціонів.

Наслідки:

Стратегічні Корупційні
1.       Спотворення конкурентних механізмів ринку.

2.       Недоотримання коштів місцевими бюджетами.

3.       Порушення прав та законних інтересів суб’єктів землекористування.

4.       Уповільнення економічного зростання.

5.       Погіршення інвестиційного клімату.

1. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ст. 368 ККУ).

2. Зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 ККУ).

3. Незаконне збагачення (ст. 368-2 ККУ).

 

Рекомендації НАЗК: 

Перевести проведення земельних торгів у електронну торгову систему, виключивши виконавця торгів як суб’єкта земельних аукціонів.  Електронна система має забезпечувати можливість будь-якого користувача мережі Інтернет спостерігати за ходом електронних земельних торгів в інтерактивному режимі реального часу, а також переглядати всю інформацію, яка була вже розміщена на електронному майданчику. Забезпечити перелік необхідної інформації для оприлюднення замовником та встановити чіткі терміни її публікації.

Антикорупційний чек-лист:

  • внести зміни до Земельного кодексу України щодо обов’язкового впровадження процедури проведення земельних торгів. Всі етапи земельних аукціонів перевести в електронну торгову систему;
  • внести зміни до правил підготовки до проведення та порядку проведення земельних торгів, в яких передбачити чіткий вичерпний перелік документів, які організатор торгів має опублікувати на електронному майданчику при продажу, оренді чи тимчасовій передачі прав на земельну ділянку державної та комунальної власності;
  • електронні торги мають проводитись в режимі реального часу, з безкоштовним доступом до ознайомлення необмеженого кола осіб з їх перебігом та результатами, копіювання та роздрукування інформації із системи, а також зберігання всієї інформації, яка була розміщення на електронному майданчику.

Напрацьовані здобутки:

  • розроблено проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони» (реєстр. № 2195).

 

[i] Посилання: https://reyestr.court.gov.ua/Review/55286729