Клерки Труханова купили Toyota Camry у найдорожчій комплектації за 1,3 мільйона
26.03.2021   //   1 Переглядів

Управління капітального будівництва Одеської міськради 22 березня за результатами тендеру замовило ТОВ «Виробнично-технічне підприємство «Інжпроект» легковий автомобіль за 1,27 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить автомобіль Toyota Camry 3,5 Premium  кольору білий «перламутр» 2020 року випуску. Автомобіль матиме бензиновий двигун, 8-ступеневу автоматичну коробку передач, оздоблення салону – чорна комбінована шкіра, передні та задні сенсори паркування, підігрів передніх та задніх сидінь, клімат-контроль, навігаційну систему GPS, подушки безпеки, а з додаткового обладнання: бризговики, захист двигуна, килимок багажника, захисні плівки під ручки, тонування скла, сигналізація з запуском двигуна, комплект зимової резини.

У автосалонах Toyota Camry 3,5 у найдорожчій комплектації Premium без додаткового обладнання продають за 1,17 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом «Інжпроекту» було ТОВ «Восток автомир» Олексія Кравчуна, чия пропозиція була вищою на 7 тис грн.

ТОВ «ВНП «Інжпроект» засновано у 2004 році в Одесі Петром Хлицовим та його дружиною Оленою Хлицовою. В минулому Петро Хлицов був депутатом Одеської міськради, заступником губернатора Одеської області. Директором фірми є Максим Лято.

Як повідомляли «Наші гроші», у січні цього року управління капітального будівництва Одеської міськради замовило «Інжпроект» три автомобіля Toyota Camry у комплектації Premium, але з двигуном 2,5, на загальну суму 3,20 млн грн. (по 1,07 млн грн.).