Парк Кернеса за 15 мільйонів прибиратиме фірма з новою вивіскою від старих улюбленців мерії
24.03.2021   //   101 Переглядів

Комунальне підприємство «Центральний парк культури та відпочинку імені Горького» 16 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Астільда-В» на послуги з прибирання вартістю 15,13 млн грн.

Про це написав «Харківський антикорупційний центр»  з посиланням на дані «Прозорро».

Термін дії договору – до кінця року. Загальна площа парку  складає 62 гектари. Минулого року сума угоди з прибирання парку Горького була трішки дешевшою.

Єдиним конкурентом переможця в цьому році було комунальне підприємство «Харківзеленуд», яке не торгувалося.

Протягом багатьох років, парк Горького прибирало ТОВ «Системи прогресивної очистки», фаворит харківської мерії.

Щодо цьогорічного переможця, то ТОВ «Астільда-В» записана на Людмилу Кошову.

При цьому, ця фірма використовує тих самих співробітників, а також техніку, яку роками використовувало ТОВ «Системи прогресивної очистки».

Зокрема, міні-навантажувачі Avant, які були у власності ТОВ «Системи прогресивної очистки», зараз вказані як власність ТОВ «Астільда-В».

ТОВ «Системи прогресивної очистки» як й ТОВ «Ваго-Рев» відносилися до впливу екс-депутата міськради Максима Мусєєва.

Нещодавно замість «Ваго-Рев» підряди почали віддавати новій фірмі «Домір», яка використовує співробітників «Ваго-Рев».

Родич директора та власниці «Астільда-В»  Людмили Кошової – Олег Кошовий, має у соціальних мережах купу друзів з числа співробітників саме СПО та «Ваго-Рев».

Також «Астільда-В» отримало підряд на 18,3 млн. грн. від КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» щодо прибирання урн та заміни пакетів для сміття.

Від «Наших грошей»

«Астільда-В» було засноване у вересні 2020 року для занять неспеціалізованою оптовою торгівлею. Але в кінці року змінила спеціалізацію на «Інша діяльність із прибирання будинків і промислових об’єктів». Фірма при реєстрації вказала телефон +38(098)-447-17-70, на який також зареєстроване ТОВ  «Промлед Україна», де керівником та засновником є також Кошова, але контролером вказана 60-річна харків’янка Антоніна Шайнога.

Максим МУсєєв – ексдепутат Харківської міськради та ексголова Адміністрації Холодногірського району. В жовтні 2018 року СБУ заявило, що Максим Мусєєв – агент ФСБ, який мав доступ до державної таємниці, збирав та передавав інформацію російським кураторам. Щоправда, затримати його не вдалося – він утік до Росії. А фірму оформили на аудитора з Ізраїлю Євгена Ананченка і Віталія Журавльова.

Восени 2020 року Мусєєв повернувся в Харків, заявивши, що з нього знято підозру.