146 мільйонів на ремонт моста на Петрівці віддають фірмі, яка проходить по справі щодо розкрадання коштів
23.03.2021   //   208 Переглядів

Комунальна корпорація «Київавтодор» 24 лютого за результатами тендеру замовила ТОВ «Укртрансміст» капремонт шляхопроводу на перетині вул. Новокостянтинівської з вул. Олени Теліги та просп. Степана Бандери у Оболонському та Подільському районах Києва за 146,05 млн грн. Про це написала Олеся Данілова у виданні «КиевVласть».

Згідно з угодою, «Укртрансміст» повинен відремонтувати Новокостянтинівський шляхопровід до березня 2022 р. Після виконання робіт підрядник надає гарантію на 10 років на монолітний залізобетон, антикорозійний захист, бар’єрне та перильне огородження, деформаційні шви, гідроізоляцію, опори освітлення, бортовий камінь; 5 років – на асфальтобетонне покриття та 1 рік – на дорожню розмітку.

4 березня 2021 р. Держаудитслужба в рамках проведення моніторингу процедури закупівлі зажадала пояснення, на підставі яких документів «Київавтодор» обґрунтував технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, а також очікувану вартість закупівлі. 10 березня комунальна корпорація опублікувала службову записку, в якій зазначено, що 17 квітня 2019 р. «Київавтодор» отримав позитивний експертний звіт на розроблену проектну документацію.

Засновником ТОВ «Укртрансміст» є Микола Ігорович Карнаков, директор – Ірина Філяєва. До Філяєвої директором фірми значився Ігор Карнаков. Ігор Карнаков також є підписантом ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком», яке входить в ТОВ «Фінансово-промислова група «Альтком» донецького бізнесмена Олександра Тісленко. За часів президентства Віктора Януковича та підготовки до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році «Альтком» найбільш активно освоював бюджетні кошти.

Видання нагадало,  що в грудні 2019 р. відносно посадовців «Укртрансміст» і «Київавтодор» було відкрито кримінальну справу за фактом можливого привласнення бюджетних коштів при проведенні капітальних ремонтів столичних шляхопроводів, на які було витрачено близько 650 млн грн.

Крім цього, «Укртрансміст» фігурувало у кримінальному провадженні за фактом можливої розтрати  бюджетних коштів при виконанні різних робіт в Святошинському районі Києва. Зокрема, правоохоронці зацікавилися ремонтами та реконструкцією 6 об’єктів, на які було передбачено близько 494 млн грн. Роботи проводилися в 2018-2019 роках, а їх замовниками виступили 5 бюджетних структур, серед яких – «Київавтодор» та КП «Київпастранс».

Від «Наших грошей»

На торгах єдиним конкурентом ТОВ «Укртрансміст» було ТОВ «Мостобудівельний загін № 112»,  чия пропозиція була вищою – 146,07 млн грн.

ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» з Броварів Київської області зареєстроване в серпні 1998 р. Керівником є ​​Порожнюк Сергій, засновник ТОВ «Меткон плюс», а бенефіціар – В’ячеслав Бабіцький.

Згідно з даними «Прозорро», у 2017-2021 рр. «Укртрансміст» отримав замовлень на загальну суму 1,45 млрд грн.