Оточення депутата від партії мера отримало 7 мільйонів на реконструкцію дитячого притулку
22.03.2021   //   92 Переглядів

КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради у лютому 2021 р. замовив ТОВ «Ділайн інжиніринг» перший етап реконструкції цього закладу за 7,18 млн грн. Про це написала Ельміра Шагабудтдінова у виданні «061».

Йдеться про реконструкцію нежитлового приміщення частини будівлі літ. А-2 для розташування відділення термінового влаштування дітей комунального закладу «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» за адресою: пр. Інженера Преображенського, 3, м. Запоріжжя» І черга.

У техзавданні зазначено, що підрядник проведе демонтажні роботи, встановить нові вікна та двері, утеплить фасад, відремонтує балкони і сходи, захистить ганок, облаштує на вулиці доріжки і газон.

Всі роботи повинні завершити до кінця цього року, а в мерії стверджують, що перша черга повинна бути закінчена влітку (фасад, покрівля, вікна). Гарантія на виконані роботи складе 10 років з дня прийняття в експлуатацію цього приміщення.

В аукціоні взяли участь три фірми. З різницею в тисячу гривень перемогу здобула фірма-улюблениць  мерії «Ділайн інжиніринг».

Підприємство належить Юрію Величку, а директором значиться Олександр Нєкрасов. Останній не так давно був записаний слюсарем-монтажником в будівельній фірмі з запоріжсталівського пулу ТОВ «Террабудінвест» і його повний однофамілець з таким же місцем роботи фігурував у справі про наїзд на двох неповнолітніх дітей на пішохідному переході. Орджонікідзевський суд присудив йому 2 роки обмеження волі. Його адвокати подали апеляцію, яку програли, а тепер справа розглядається в Касаційному кримінальному суді. Адвокатом у Нєкрасова була колишня засновниця фірми «Ділайн інжиніринг» Світлана Погрібна.

Вона значиться уповноваженою особою ГО «Запорізька скеля», яка тісно пов’язана з представниками комбінату «Запоріжсталь». Керівником громадської організації є депутат від партії мера Запоріжжя Володимира Буряка «Єднання» Олександр Онищенка.

7,18 млн грн. – не всі гроші на реконструкцію і мер Буряк заявив про те, що надалі буде розглядати питання про фінансування наступного етапу реконструкції, який включає внутрішні роботи.

Раніше видання повідомляло, що Держаудитслужба знайшла порушення при проведенні закупівель комунальної стоматологією Запоріжжя на користь «Ділайн інжиніринг».

Від «Наших грошей»

Конкурентами ТОВ «Ділайн інжиніринг» були ТОВ «Статусбудінжиніринг» Марії Головач та Карини Дідух, а також ТОВ «Латев буд» Віталія Бойка та Євгена Сорокіна.

Згідно з «Прозорро», у 2018-2021 рр. «Ділайн інжиніринг» отримав 50 замовлень на загальну суму 75,09 млн грн.