Земельна корупція: Зловживання при видачі спецдозволів для зняття та перенесення родючого шару ґрунту
19.03.2021   //   150 Переглядів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило найбільш розповсюджені корупційні ризики у сфері земельних відносин.  За оцінками експертів відділу стратегічного аналізу корупційних ризиків ця сфера є однією з найбільш корумпованих та спричиняє суттєві негативні наслідки.

Опис ризику:

Відповідно до положень Земельного кодексу України для того, аби розпочати будівництво нового об’єкта на земельній ділянці землевласник або землекористувач повинен зняти й перенести родючий шар ґрунту у спеціально визначене місце. З цією метою громадянин має отримати спеціальний дозвіл від Держгеокадастру та розробити окремий робочий проєкт землеустрою, зібравши при цьому велику кількість документів. Це використовується недоброчесними посадовцями Держгеокадастру для отримання неправомірної вигоди за видачу спеціальних дозволів, що обумовлене можливістю затягувати строки та відхиляти заяву без вагомих на те причин.

Сприяє поширенню корупційних практик також суперечність у законодавчих нормах, адже Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» містить вичерпний перелік документів для отримання дозволу на виконання будівельних робіт, який не передбачає дозволу на перенесення ґрунту. Колізія дозволяє забудовнику ігнорувати дотримання будь-яких вимог при перенесенні ґрунтів.

Крім того, в Україні відсутній перелік ділянок, де був перенесений родючий шар ґрунту, а також обсяги знятого родючого шару, що додатково створює ризик продажу ґрунту на тіньовому ринку.

КЕЙС[i]

За версією слідства, службові особи Софіївсько-Борщагівської сільської ради, відділу Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та відділу містобудування та архітектури, з метою одержання неправомірної вигоди, всупереч інтересам служби та в інтересах третіх осіб, всупереч вимогам чинного законодавства України прийняли низку управлінських рішень щодо двох земельних ділянок, оціночною вартістю понад 2 млн грн, які дали змогу здійснити  зняття та перенесення родючого шару ґрунту земельної ділянки без отримання у встановленому законом порядку спеціального дозволу.

Таким чином, службові особи здійснили незаконне заволодіння ґрунтовим покривом земель, а також умисно допустили порушення правил екологічної безпеки, унаслідок чого спричинено екологічне забруднення територій та водних ресурсів, що розташовані у Києво-Святошинському районі Київської області. Розслідування триває.

Рівень корупційного ризику – Середній 

Джерела ризику:

  • недосконалість нормативного регулювання: Земельний кодекс України, Закон України «Про охорону земель», Закон України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», Закон України «Про землеустрій»;
  • суперечність законодавчих норм між Земельним кодексом України та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
  • індивідуальна недоброчесність посадових осіб Держгеокадастру;
  • відсутність ефективних механізмів реагування на порушення: низький розмір адміністративного штрафу.

Наслідки:

Стратегічні Корупційні
1.       Порушення правил екологічної безпеки, екологічне забруднення територій та водних ресурсів.

2.       Зниження родючості ґрунту.

3.       Зниження ефективності управління у сфері земельних відносин.

4.       Порушення прав та законних інтересів суб’єктів землекористування.

5.       Погіршення інвестиційного клімату.

1. Службове підроблення (ст. 366 ККУ).

2. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ст. 368 ККУ).

3. Зловживання владою або службовим становищем з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди (ст. 364 ККУ).

 

Рекомендації НАЗК:

Скасувати складання окремого робочого проєкту землеустрою та видачу спецдозволів на зняття та перенесення родючого шару ґрунту. Надати право землекористувачам знімати та переносити ґрунтовий покрив земельних ділянок на підставі погодженого та затвердженого в установленому законодавством порядку робочого проєкту землеустрою.

Антикорупційний шлях:

  • внести зміни до Земельного кодексу України, виключивши положення про те, що власники земельних ділянок та землекористувачі не мають права здійснювати зняття та перенесення ґрунтового покриву земельних ділянок без спеціального дозволу центрального органу виконавчої влади. Натомість надати право переносити ґрунтовий покров ділянок на підставі розробленого у встановленому законом порядку робочого проєкту землеустрою;
  • розробити спрощену, електронну та повністю прозору процедуру зняття та перенесення родючого шару ґрунту, яка буде мати геопросторову прив’язку до земельної ділянки, з якої знятий шар ґрунту. Звітність про використання знятого родючого шару ґрунту із прив’язкою до сформованих земельних ділянок має бути опублікована у повному обсязі;
  • внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими збільшити розмір штрафу за зняття та перенесення ґрунтового покриву земельних ділянок з порушенням умов зняття, збереження і використання родючого шару ґрунту, визначених у документації землеустрою, або за відсутності такої документації.

Напрацьовані здобутки:

  • розроблено проєкт Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» (реєстр. № 2194), який мінімізує низку корупційних ризиків.

 

[i] Посилання: https://reyestr.court.gov.ua/Review/83639937