Земельна корупція: Отримання неправомірної вигоди за реєстрацію земельної ділянки
16.03.2021   //   94 Переглядів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило найбільш розповсюджені корупційні ризики у сфері земельних відносин.  За оцінками експертів відділу стратегічного аналізу корупційних ризиків ця сфера є однією з найбільш корумпованих та спричиняє суттєві негативні наслідки.

Опис ризику:

Незважаючи на неодноразове попереднє погодження потрібної документації для внесення відомостей до Державного земельного кадастру, процедура не передбачає автоматичного аналізу файлів для реєстрації земельної ділянки. Тож посадові особи Держгеокадастру, у непоодиноких випадках, безпідставно відмовляють у внесенні відомостей до кадастрової мапи. Можливість відмови у реєстрації ділянки з формальних причин, попри те, що документація вже пройшла державну експертизу у відповідному центральному органі виконавчої влади, утворює корупційний механізм, який часто використовують посадові особи для отримання неправомірної вигоди.

КЕЙС[i]

Фізична особа з метою відведення у власність трьох земельних ділянок площею 2 га кожна для ведення особистого сільського господарства, реєстрації земельних ділянок та одержання відповідних витягів з Державного земельного кадастру прибула до приміщення Управління Держземагентства у Харківській області. Громадянин звернувся до заступника начальника управління Держземагентства у Куп’янському районі Харківської області. Під час розмови посадова особа запропонувала йому передати неправомірну вигоду в розмірі 300 гривень за кожну ділянку  за внесення відомостей та реєстрацію їх у публічній кадастровій карті  та видачу йому витягів з Державного земельного кадастру. Співробітниками міліції при проведенні обшуку службового кабінету заступника начальника управління, де відбулась передача хабаря, були знайдені та вилучені грошові кошти, отримані у вигляді неправомірної вигоди. Посадову особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення.

Рівень корупційного ризику – Середній  

(Чинники) Джерела ризику:

  • недосконалість нормативного регулювання: Закони України «Про державну експертизу землевпорядної документації» та «Про землеустрій», постанова Кабінету Міністрів від 17.10.2012 № 1050 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру»;
  • індивідуальна недоброчесність посадових осіб Держгеокадастру;
  • дискреційні повноваження Держгеокадастру;
  • відсутність сучасної цифровізованої процедури реєстрації.

 

Наслідки:

Стратегічні Корупційні
1. Порушення прав та законних інтересів суб’єктів землекористування.

2. Зниження ефективності державного управління у сфері земельних відносин.

3. Погіршення інвестиційного клімату.

1. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ст. 368 ККУ).

2. Зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 ККУ).

3. Незаконне збагачення (ст. 368-2 ККУ).

 

Рекомендації НАЗК:

Змінити порядок ведення Державного земельного кадастру, скасувати процедуру внесення відомостей до кадастру шляхом надання паперового запиту. Натомість передбачити електронну процедуру реєстрації земельних ділянок.

Антикорупційний чек-лист:

  • розробити та внести на розгляд Верховної Ради України проєкт закону щодо запровадження виключно електронної процедури формування земельної ділянки;
  • внести зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру, виключивши можливості подання заяви і відповідних документів для реєстрації ділянки  у паперовому вигляді;
  • електронна процедура має відображатись в мережі Інтернет та містити інформацію про відповідальних осіб, дозвільні документи та перелік підстав у разі відмови у реєстрації земельної ділянки.

 

[i] Посилання:  https://reyestr.court.gov.ua/Review/40721489