НАБУ подало позов до суду проти рішення АМКУ щодо закриття справи «Роттердам+»
15.03.2021   //  

НАБУ подало позов до господарського суду міста Києва про скасування рішення АМКУ про закриття справи «Роттердам+», повідомила «Ліга антитрасту».

Напередодні Нового року Антимонопольний комітет вирішив не побачити негативного впливу формули «Роттердам+». Та закрив свою справу, яку відкривав за заявою НАБУ за ознаками антиконкурентних дій НКРЕКП.

«Ліга антитрасту» проаналізувала рішення, яким АМКУ фактично легалізував дії регулятора НКРЕКП із затвердження в Порядку № 289 формули розрахунку вартості вугілля, яка надавала переваги окремим виробникам електричної енергії. Наші експерти не побачили у ньому ні аналізу обставин прийняття формули і факторів які при цьому враховувались, ні впливу формули на ринок і його окремих учасників.

«Ліга антитрасту» звернулась з листом про необхідність оскарження рішення АМКУ до НАБУ, як заявника у справі, «Енергоатому», як третьої сторони, та до профільного комітету Верховної Ради.

«Вітаємо рішення НАБУ, яке скористалось своїми правами заявника у справі та оскаржило закриття справи до суду. Слідкуватимемо за розглядом справи у суді та очікуємо на справедливе рішення», – відмітили у «Лізі антитрасту».

Текст звернення «Ліги антитрасту» та обґрунтування незаконності рішення за посиланням https://www.epravda.com.ua/columns/2021/03/1/671478/