Земельна корупція: Залучення фіктивних заявників для виведення земельних ділянок шляхом використання механізму безоплатної приватизації
13.03.2021   //   131 Переглядів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило найбільш розповсюджені корупційні ризики у сфері земельних відносин.  За оцінками експертів відділу стратегічного аналізу корупційних ризиків ця сфера є однією з найбільш корумпованих та спричиняє суттєві негативні наслідки.

Опис ризику:

Посадові особи, які мають доступ до інформації про вільні земельні ділянки, а також можливість вплинути на процедуру відведення цих ділянок, реалізують корупційну схему з метою відчуження земельного активу державної та комунальної власності. Під час реалізації схеми, посадовці залучають підставних осіб (або використовують паспортні дані), від імені яких подається заява про безоплатне отримання земельної ділянки для ведення селянського господарства, садівництва, дачного будівництва тощо.

Надалі, з метою отримання прибутку виведені земельні ділянки підлягають перепродажу, що унеможливлює повернення їх державі, адже покупці є добросовісними набувачами майна.

Фіктивних заявників також широко використовують недоброчесні компанії-орендарі державної та комунальної землі для виведення її у приватну власність. В ході реалізації корупційної схеми  компанія-орендар за попередньою домовленістю з посадовцями відмовляється від оренди землі. Звільнену ділянку ділять на частини встановлених для приватизації розмірів, а потім приватизують із залученням підставних осіб. Після проходження всіх етапів організатори одразу оформлюють продаж ділянки, адже на землю, яка виведена за безоплатною приватизацією, не поширюється мораторій. Таким чином, компанія отримує раніше орендовану землю у приватну власність за ціну неправомірної вигоди для посадових осіб та «купівлі»  паспортних даних.

КЕЙС[i]

Спеціаліст відділу земельних ресурсів сільської ради у Волинській області підбурив начальника архівного відділу Луцької райдержадміністрації до зловживання службовим становищем та став співучасником у вчиненні сільським головою та землевпорядником сільської ради корупційного кримінального правопорушення.  В ході реалізації злочинного плану посадові особи підшуковували земельні ділянки, які можна було б безоплатно приватизувати шляхом обману,  потім знаходили осіб, які не заперечували проти оформлення земельних ділянок на них як підставних осіб, а також пропонували особам посприяти в отриманні безоплатно земельних ділянок у приватну власність.

Так, зокрема спеціаліст відділу земельних ресурсів, діючи з корисливих мотивів, запропонував таксистам, які неодноразово підвозили його додому після роботи, посприяти у вирішенні питання про отримання ними земельних ділянок у приватну власність в селі Луцького району за винагороду в сумі 300 дол. США за земельну ділянку. Залучені таксисти, які погоджувались, надавали документи для оформлення відповідних заяв, а також документи своїх родичів.   Посадових осіб визнано винними у вчиненні злочинів та засуджено до позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Рівень корупційного ризику – Середній 

Джерела ризику:

  • недосконалість нормативного регулювання: Земельний кодекс України;
  • індивідуальна недоброчесність посадових осіб органів місцевого самоврядування та Держгеокадастру;
  • відсутність реєстру земель, які були виведені з державної та комунальної власності через процедуру безоплатної приватизації.

Наслідки:

Стратегічні Корупційні
1.       Втрата державного земельного активу.

 

2.       Гальмування темпів економічного зростання країни.

 

3.       Порушення прав та законних інтересів суб’єктів землекористування.

 

1.  Службове підроблення (ст. 366 ККУ).

2. Зловживання владою або службовим становищем  (ст. 364 ККУ).

3. Незаконне збагачення (ст. 368-2 ККУ).

 

Рекомендації НАЗК:

Завершити повний аудит земель, переданих за процедурою безоплатної приватизації, та створити з оцифрованих даних єдину відкриту базу, доступну в онлайн-режимі. Розпочати відкритий публічний діалог щодо трансформації права на безоплатну приватизацію земельних ділянок. Впровадити прозорий механізм отримання інформації щодо статусу та права власності земельних ділянок. Розробити та впровадити нову організаційно-правову модель розпорядження землями державної та комунальної власності.

Антикорупційний чек-лист:

  • розробити та прийняти зміни до Земельного кодексу України, які трансформують процедуру безоплатної приватизації в інші форми державної підтримки незахищених верств населення;
  • оцифрувати й оприлюднити інформацію про отримані безоплатно земельні ділянки та суб’єктів приватизації, об’єднавши дані на одному вебресурсі, доступному в онлайн режимі;
  • провести й оприлюднити комплексний аналіз втрат земельних активів, враховуючи їх реальну вартість та справжніх вигодонабувачів;
  • до прийняття відповідних змін органам місцевого самоврядування організувати комісії з земельних питань, створення яких передбачено Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». До робочих груп при комісії залучити громадськість і експертів у сфері земельних відносин, які будуть допомагати в розробці висновків і рекомендацій із земельних питань для забезпечення прозорості розпорядження комунальними землями;
  • забезпечити прозорість та відкритість кожного рішення щодо відведення земельних ділянок комунальної власності у приватну шляхом публікування проєктів рішень та остаточних рішень на офіційному вебсайті органу місцевого самоврядування.

 

[i] Посилання: https://reyestr.court.gov.ua/Review/41804342