139 мільйонів на звалище взяла фірма з дорогим щебенем і купою карних справ по парках
12.03.2021   //  

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради 5 березня за результатами тендеру замовило ТОВ «Будмонтажсервіс I» реконструкцію сміттєзвалища у селі Брище біля Луцька за 138,57 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Наразі сміттєзвалища переповнене. Як повідомило «Суспільне», воно розраховане на 1,13 млн куб. м сміття, але на ньому вже 3,37 млн куб. м сміття, тому фільтрат забруднює воду.

До кінця 2023 року фірма має реконструювати стару частину полігону для збору твердих побутових відходів із рекультивацією земельного покрову. Зокрема виконають підготовчі та електромонтажні роботи, влаштують багатофункціональне рекультиваційне покриття, ділянку поводження з фільтратом, бетонні конструкції, зовнішні мережі каналізації та водовідвідні канави, придбають і змонтують обладнання, удобрять та засіють травами купол та схили полігону (біологічна рекультивація), а також озеленять територію.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найбільшу суму в 25,84 млн грн. відведено на щебінь із природного каменю для будівельних робіт марки М600 фракції 20-40 мм по 797 грн./куб. м.

Нещодавно за січневим договором АТ «НЕК «Укренерго» щодо реконструкції підстанції на Вінниччині він коштував удвічі дешевше376 грн./куб. м.

Також 19,92 млн грн. відведено на бентонітовий мат ActiMat 40C 04-1 по 182 грн./кв. м. У 2019 році на тендері Самбірської міськради мати Actimat 40 коштували по 131 грн./кв. м.

Мембранний реактор зворотного осмосу до 40 куб. м невідомого виробника коштує 12,10 млн грн. за комплект у контейнерному виконанні. Він потрібен для очищення фільтрату.

Ще 8,36 млн грн. припадає на термофіксований поліпропіленовий геотекстиль Gosin ht 800 щільністю 800 г/кв. м по 76 грн./кв. м. У відкритих джерелах його знайти не вийшло.

Конкурентами були ТОВ «Хозхімсервіс», ТОВ «Луцькспецбуд» і ТОВ «Луцькавтодор-сервіс». Ціна договору на 16% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 165,57 млн грн.

Засновниками «Будмонтажсервіс 1» є Андрій Гандзюк, Алла Гандзюк та екс-депутат Чернівецької облради з Партії регіонів Олександр Гандзюк. Керує ним Михайло Палик.

Нагадаємо, поліція розслідує завищення вартості робіт з реконструкції парку «Наталка» в Оболонському районі, яке у 2018 році КП «Київзеленбуд» замовив у «Будмонтажсервіс 1», ТОВ «ХБСП Мегабуд ЛТД» і ТОВ Фірма «Скала» на загальну суму 121, 72 млн грн. У січні суд зобов’язав слідчого надати матеріали справи адвокату «Будмонтажсервіс 1».

Також «Будмонтажсервіс 1» фігурує у справі щодо можливого привласнення бюджетних коштів при виконанні робіт з розчищення і впорядкування озера в парку Відрадний у Солом’янському районі Києва, які «Київзеленбуд» замовив за понад 42 млн грн. Восени 2020 року суд наказав слідчому надати матеріали справи адвокату «Будмонтажсервіс 1».

Крім того, фірма проходить по справах щодо Куренівського парку та паркової зони по просп. Ю. Шухевича між просп. Володимира Маяковського та вул. Оноре де Бальзака.