Суд призначив 7 тисяч штрафу дорожнику, який двічі замовив рідній фірмі утримання доріг на 3 мільйона
08.03.2021   //   164 Переглядів

Придніпровський райсуд Черкас 3 березня визнав винним посадовця ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» і присудив йому 6,8 тис грн. штрафу за підписання договорів з рідною фірмою на 3 млн. грн.

Про це написав Олександр Безпрозванний у «Кропиві» з посиланням на повідомлення прес-служби Черкаської обласної прокуратури.

Посадовець не повідомив про наявність у нього конфлікту інтересів і в грудні 2020 р. підписав дві угоди на експлуатаційне утримання автодоріг загального користування місцевого значення на суму 3 млн грн. з фірмою, в якій засновниками та бенефеціарами до січня 2020 р. були він зі своєю дружиною, а на момент здійснення цих правочинів — її рідний брат.

На посадовця було складено чотири адміністративні протоколи, а за результатами їх розгляду суд наклав адмінстягнення у вигляді штрафу 6,8 тис грн.

Видання з’ясувало, що мова йде про колишнього очільника ДП «Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області» Романа Несвіцького.

Трохи більше місяця, у грудні 2020-січні 2021 року він очолював СмАД у Черкаській області. І в цей період підписав договори на надання послуг з експлуатаційного утримання автодоріг загального користування місцевого значення в Чигиринському (2,17 млн грн.) та Шполянському (0,85 млн грн.) районах з ТОВ «НТС-Сервіс Україна», в якому раніше був бенефеціаром.

Від «Наших грошей»

Згідно з «Прозорро», ТОВ «НТС-Сервіс Україна» у 2019-2021 рр. виграло більше 50 тендерів на загальну суму 32,73 млн грн. Основний замовник – ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області».